Grupa DBK w ramach działalności pionu DBK Used prowadzi sprzedaż używanych pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep. Sprzedaż obsługiwana jest przez dwie spółki Grupy – Bene Trucks oraz Cracow Truck Center.

Choć do końca 2015 r. pozostał jeszcze prawie miesiąc Grupa DBK już może mówić o bardzo dobrym roku w sprzedaży pojazdów używanych. Coraz większe zainteresowanie ofertą używanych aut dostawczych przyspieszyło rozwój sieci sprzedaży tych pojazdów w ramach marki DBK Used.

Aby jeszcze sprawniej odpowiadać na coraz większą liczbę zapytań o używane pojazdy dostawcze, Grupa DBK sukcesywnie rozszerza sieć sprzedaży tych aut. W ostatnim czasie sieć ta powiększyła się o kolejne rynki – wielkopolski oraz warmińsko-mazurski. Pierwszy punkt znajduje się w Poznaniu na terenie punktu partnerskiego Grupy – firmy On Road Truck Services, drugi – w oddziale DBK Truck Center Olsztyn, gdzie znajduje się jeden z największych punktów sprzedaży używanych pojazdów ciężarowych w Polsce. W każdym z nich przedsiębiorcy znajdą nie tylko najbogatszą w Polsce bazę używanych pojazdów Iveco Daily, ale także używane auta dostawcze innych marek. Pozycja lidera wśród autoryzowanych dealerów IVECO w Polsce daje możliwość negocjowania i proponowania klientom najlepszych warunków handlowych w Polsce. Wszystkie samochody są wielokrotnie sprawdzane, a ich pochodzenie, dotychczasowa historia i przebiegi są weryfikowane i potwierdzane przez specjalistów Grupy DBK. Klienci, prócz sprawdzonego pojazdu, mogą także liczyć na sprawną obsługę posprzedażową w jednym z kilkunastu obiektów sieci DBK Truck Center.

Ofertę pojazdów używanych można znaleźć tutaj

DBK Used – coraz większa sieć sprzedaży pojazdów używanych w Grupie DBK

Przejdź do paska narzędzi