DBK Truck Center Kraków pod napięciem!

Elektryzujące informacje płyną z krakowskiego oddziału Grupy DBK. Wzrosło natężenie możliwości tamtejszego serwisu, który od teraz jest również autoryzowanym punktem obsługi elektrycznych autobusów miejskich marki Yutong.

Umowa na obsługę serwisową została podpisana z firmą Bus Nex, będącą oficjalnym przedstawicielem marki Yutong w Polsce.

Yutong Bus to globalny dostawca autobusów i autokarów, który oferuje przyjazne dla środowiska rozwiązania. Pojazdy zasilane są odnawialnymi źródłami energii, wyróżniają się lekką budową i ciekawą stylistyką. W 2016 r. Yutong był światowym liderem, jeżeli chodzi o wielkość sprzedaży autobusów. W Polsce z autobusów marki Yutong korzystają m.in. gmina Bobowa (woj. małopolskie) oraz miasto Polkowice (woj. dolnośląskie), a testy tych pojazdów mają za sobą m.in. Gdańsk i Jaworzno. Największe do tej pory zamówienie – na 741 elektrycznych autobusów Yutong – spłynęło z Kataru.

Chiński producent ma sieć międzynarodowych partnerów zajmujących się serwisowaniem autobusów. Optymalne lokalizacje, elastyczne rozwiązania i dbałość o szczegóły są gwarancją tego, że każdy problem zostanie profesjonalnie i terminowo rozwiązany.

Serdecznie zapraszamy.

Przejdź do paska narzędzi