Grupa DBK Opole
Adres:
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7:00 – 20:00 , sob. 8:00 – 14:00
Numer telefonu: +48 77 402 65 31


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów DAF

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem marki DAF w Polsce. Oferujemy pełną gamę pojazdów holenderskiej marki – od lekkich podwozi LF, przez wielozadaniowy segment CF, po długodystansowe XF – najpopularniejsze ciągniki siodłowe wśród kierowców oraz właścicieli firm transportowych

Czytaj więcej o pojazdach DAF >>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Naprawy gwarancyjne pojazdów DAF, IVECO oraz naczep KOEGEL i KASHBOHRER, naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych >>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 (77) 402 65 31
Godziny otwarcia
pn- pt 7.00-20.00, sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

serwis

Anna Osińska, Asystentka Serwisu a.osinska@grupadbk.com 48 774 45 53 36

Marek Pańczyk, Kierownik Biura Obsługi Klienta m.panczyk@grupadbk.com 48 883 374 507

daf,iveco,kogel,man

Krzysztof Pomajda, Doradca Serwisowy k.pomajda@grupadbk.com 48 883 374 527

Jarosław Kuczek, Doradca Serwisowy j.kuczek@grupadbk.com 48 883 374 523

Tomasz Augustyniak, Doradca Serwisowy t.augustyniak@grupadbk.com 48 882 367 045

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Grzegorz Steciak, Koordynator Sprzedaży g.steciak@grupadbk.com 48 735 952 096

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Robert Mamzer, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Andrzej Janusek, Koordynator Sprzedaży a.janusek@grupadbk.com 48 883 374 566

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane) j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych

Łukasz Janczak, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług l.janczak@grupadbk.com 48 883 374 518

ubezpieczenia

Angelika Juda, Doradca Klienta Kluczowego +48 788 243 255

Emilia Zapisek, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik ds. Kluczowych Klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Tomasz Stajkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.stajkowski@grupadbk.com 48 606 544 431

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi