Grupa DBK Koszalin
Adres: ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino
Godziny otwarcia:Pn.-pt. 8.00-20.00, sob. 8.00-16.00
Numer telefonu: +48 94 721 69 00


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów DAF

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem marki DAF w Polsce. Oferujemy pełną gamę pojazdów holenderskiej marki – od lekkich podwozi LF, przez wielozadaniowy segment CF, po długodystansowe XF – najpopularniejsze ciągniki siodłowe wśród kierowców oraz właścicieli firm transportowych

Czytaj więcej o pojazdach DAF >>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Serwis gwarancyjny pojazdów DAF, Jelcz oraz naczep KOEGEL i KASHBOHRER, naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych >>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów:

Oferujemy pełny zakres badań technicznych wszystkich typów pojazdów – ciężarowych, dostawczych, osobowych i motocykli.

Czytaj więcej o oskp >>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

 

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Koszalin Więcej
Adres
ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino
Biuro
+48 94 721 69 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8.00-20.00, sob. 8.00-16.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-koszalin/

serwis
daf,iveco,kogel,man

Ewa Mazurkiewicz, Asystentka Serwisu e.mazurkiewicz@grupadbk.com 48 882 125 189

Sylwester Mazurkiewicz, Kierownik Biura Obsługi Klienta s.mazurkiewicz@grupadbk.com 48 666 055 689

Arkadiusz Dobrowolski, Dyrektor Serwisu a.dobrowolski@grupadbk.com 48 660 487 777

Mateusz Skrzypek, Doradca Serwisowy m.skrzypek@grupadbk.com 48 532 744 213

daf,iveco

Przemysław Sobieraj, Doradca Serwisowy 48 662 241 579

Alan Sokołowski, Doradca Serwisowy a.sokolowski@grupadbk.com 48 734 171 473

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Łukasz Garstka, Koordynator Sprzedaży l.garstka@grupadbk.com 48 728 413 463

Przemysław Korniago, Regionalny Dyrektor Sprzedaży p.korniago@grupadbk.com 48 600 022 250

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Michał Domagała, Koordynator Sprzedaży m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Remigiusz Szczepan, Koordynator Sprzedaży r.szczepan@grupadbk.com 48 538 632 448

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Marcin Trembowelski, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.trembowelski@grupadbk.com 48 668 288 663

Jakub Bicz, Kierownik Działu Części j.bicz@grupadbk.com 48 728 433 749

Bartłomiej Stanger, Regionalny Dyrektor ds. Sprzedaży Części i Usług b.stanger@grupadbk.com 48 666 011 230

Marcin Kraska, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług m.kraska@grupadbk.com 48 662 241 564

ubezpieczenia

Katarzyna Korniago, Doradca Klienta Kluczowego 48 698 630 883

Emilia Zapisek, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń 48 600 210 093

finansowanie
daf,iveco,kogel,man

Marcin Szymański, Kierownik ds. Sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi