MAN Originalteile® to zawsze najlepszy wybór.

Ten, kto decyduje się na pojazd firmy MAN, wybiera doskonałą jakość. Dlaczego więc mają Państwo zadowolić się czymś gorszym w przypadku części zamiennych? Oryginalne części zamienne MAN Originalteile® dają Państwu pewność zastosowana najlepszej jakości. Są one wytwarzane zgodnie z wytycznymi firmy MAN i starannie kontrolowane pod względem spełnienia naszych surowych standardów jakościowych. Cechują się najwyższą niezawodnością i efektywnością ekonomiczną. Ponadto na całym świecie obowiązuje na nie dwunastomiesięczna gwarancja. Oto jakość, której można zaufać.

Logistyka części MAN, just in time.

Aby w razie uszkodzenia zapewnić w miarę możliwości krótkie przestoje, punkty obsługi serwisowej MAN mają na stanie średnio 8000 oryginalnych części do MANA – również do starszych modeli oraz pojazdów specjalnych. 95% wszystkich brakujących, specjalnych części dostarczają stworzone przez firmę MAN centra logistyczne European Logistic Center (ELC) – w miarę możliwości jak najszybciej, w ciągu nocy, do danego warsztatu. Państwo natomiast odnoszą korzyści dzięki optymalnym procesom logistycznym w postaci usprawnień w przyjmowaniu zamówień i skróceniu czasów dostaw, jak również z krótszych pobytów w warsztatach.

Zalety:

  • Oryginalne części zamienne MAN Originalteile® zgodne z najnowszym stanem techniki
  • Jakość MAN dzięki najnowszej technologii
  • Światowa gwarancja na oryginalne części zamienne
  • Zapasy części do wszystkich typów pojazdów MAN – również do starszych modeli oraz pojazdów specjalnych
  • Dostawy części w ciągu nocy przez European Logistic Center

Oryginalne części zamienne MAN Ecoline

Ecoline to atrakcyjna cenowo gama oryginalnych części zamiennych gwarantująca zarazem najwyższe standardy jakościowe. Dzięki tej ofercie możliwe jest zapewnienie niezawodności produktów MAN przez cały okres ich eksploatacji.

MAN Genuine Parts® ecoline to połączenie korzyści ekonomicznych z troską o ekologię. Niższe koszty obsługi dzięki atrakcyjnym cenom, większa trwałość i rzadsze wymiany poprzez zastosowanie części o najwyższych parametrach jakościowych to niewątpliwe zalety nowej oferty. Dzięki dostępności części we wszystkich stacjach serwisowych MAN skraca się okres przestoju podczas konserwacji pojazdu. Wszystkie te parametry znacząco wpływają na obniżenie całkowitych kosztów eksploatacji pojazdu (TCO). Korzystanie z oryginalnych części zamiennych MAN linii ecoline to również znacznie wyższa wartość pojazdu przy odsprzedaży. Dzięki zwrotowi zużytej części, w systemie wymiany warsztatowej, MAN zapewnia ochronę środowiska naturalnego, oszczędzając surowce i energię potrzebną do ich produkcji, a co za tym idzie obniżając emisję CO2.

Oferta Ecoline dostępna w całej sieci serwisowej MAN!


2 lata gwarancji na oryginalne części zamienne MAN

Dla MAN rok to za mało, dlatego też od lutego 2015 roku spółka MAN Truck & Bus Polska wprowadziła na rynek nowy program, w którym oryginalne części zamienne MAN objęte są dwuletnią gwarancją.MAN, już po raz trzeci z rzędu w raporcie TÜV, został doceniony i nagrodzony jako producent najbardziej bezawaryjnych ciężarówek. Program 2–letniej gwarancji na oryginalne części zamienne MAN potwierdza, że oferowane przez firmę produkty spełniają kryterium najwyższej jakości i niezawodności.
Dzięki zakupowi oryginalnych części zamiennych możliwe jest obniżenie kosztów obsługi serwisowej, a dostępność części we wszystkich stacjach serwisowych MAN skraca okres przestoju podczas konserwacji pojazdu. Wszystkie te parametry znacząco wpływają na obniżenie całkowitych kosztów eksploatacji pojazdu (TCO). Korzystanie z oryginalnych części zamiennych MAN objętych gwarancja na 2 lata to również znacznie wyższa wartość pojazdu przy odsprzedaży. Gwarancja obowiązuje wyłącznie na oryginalne części zamienne MAN zakupione i zamontowane w autoryzowanych stacjach serwisowych MAN w Polsce. Gwarancja nie obejmuje skutków naturalnego zużycia części zamiennych.

Przejdź do paska narzędzi