Sieć serwisowo-sprzedażowa

Biuro Zarządu DBK Group / ul. Lubelska 43 a / 10-410 Olsztyn,
Numer telefonu: + 48 89 539 73 16

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 22 129 12 12
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

Iveco Warszawa, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN Warszawa, serwis Koegel, części zamienne, części DAF, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, likwidacja szkód, przeglądy rejestracyjne, oskp Warszawa, Dealer Iveco Warszawa, aso MAN Warszawa, aso Iveco Warszawa https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

serwis

Renata Słomka, Asystentka Serwisu r.slomka@grupadbk.com 48 600 875 087

Paulina Dudzińska, Asystentka Serwisu p.dudzinska@grupadbk.com 48 606 802 018

Robert Jaroszek, Kierownik Biura Obsługi Klienta r.jaroszek@grupadbk.com 48 734 155 218

Piotr Łowicki, Kierownik Serwisu p.lowicki@grupadbk.com 48 600 807 383

daf,iveco,kogel,man

Patrycja Wojciechowska, Doradca Serwisowy p.wojciechowska@grupadbk.com 48 600 467 024

Kamil Jabłoński, Doradca Serwisowy k.jablonski@grupadbk.com 48 602 441 377

Krzysztof Majewski, Doradca Serwisowy k.majewski@grupadbk.com 48 788 240 322

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Damian Adamus, Koordynator Sprzedaży d.adamus@grupadbk.com 48 604 252 365

Krzysztof Rudzik, Koordynator Sprzedaży k.rudzik@grupadbk.com 48 600 467 031

Jacek Czaplicki, Koordynator Sprzedaży j.czaplicki@grupadbk.com 48 882 133 716

Jarosław Ścisło, Koordynator Sprzedaży 48 602 379 464

Przemysław Mosiewicz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 660 717 149

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Tomasz Łuczko, Koordynator Sprzedaży t.luczko@grupadbk.com 48 698 622 076

Tomasz Pawlik, Koordynator Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

sprzedaż pojazdów używanych

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane) a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

ubezpieczenia

Karolina Kunowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 694 714 282

wynajem pojazdów

Przemysław Magnuszewski, Kierownik ds. Kluczowych Klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

Rafał Korczak, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie r.korczak@grupadbk.com 48 662 241 631

Rafał Gutowski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 (77) 402 65 31
Godziny otwarcia
pn- pt 7.00-20.00, sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

serwis

Anna Osińska, Asystentka Serwisu a.osinska@grupadbk.com 48 774 45 53 36

Marek Pańczyk, Kierownik Biura Obsługi Klienta m.panczyk@grupadbk.com 48 883 374 507

daf,iveco,kogel,man

Krzysztof Pomajda, Doradca Serwisowy k.pomajda@grupadbk.com 48 883 374 527

Jarosław Kuczek, Doradca Serwisowy j.kuczek@grupadbk.com 48 883 374 523

Tomasz Augustyniak, Doradca Serwisowy t.augustyniak@grupadbk.com 48 882 367 045

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Grzegorz Steciak, Koordynator Sprzedaży g.steciak@grupadbk.com 48 735 952 096

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Robert Mamzer, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Andrzej Janusek, Koordynator Sprzedaży a.janusek@grupadbk.com 48 883 374 566

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane) j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych

Łukasz Janczak, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług l.janczak@grupadbk.com 48 883 374 518

ubezpieczenia

Angelika Juda, Doradca Klienta Kluczowego +48 788 243 255

Emilia Zapisek, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik ds. Kluczowych Klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Tomasz Stajkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.stajkowski@grupadbk.com 48 606 544 431

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Olsztyn Parts Więcej
Adres
ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 99 70
Godziny otwarcia
pn.-pt. 8-18, sob. 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-2/

sprzedaż części zamiennych

Jakub Wykner, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług j.wykner@grupadbk.com 48 883 374 539

Daniel Król, Kierownik Działu Części d.krol@grupadbk.com 48 666 055 684

Tomasz Babiel, Przedstawiciel Handlowy t.babiel@grupadbk.com 48 666 055 681

DBK Truck Center Ostrołęka Więcej
Adres
ul. Graniczna 6, 07-411 Rzekuń
Biuro
+48 29 693 16 90
Godziny otwarcia
Pn-pt 8.00-18.00, sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ostroleka/

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Marek Olczyk, Kierownik Działu Części m.olczyk@grupadbk.com 48 668 882 567

ubezpieczenia

Krzysztof Jaworski, Doradca Klienta Kluczowego +48 539 535 005

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

wynajem pojazdów

Rafał Gutowski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

DBK Truck Center Truck Point Bydgoszcz Więcej
Adres
Kruszyn, ul. Bydgoska 5, 86-014 Sicienko
Biuro
48 (52) 333 93 55
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

 

serwis

Jarosław Wełniak, Kierownik Serwisu j.welniak@grupadbk.com +48 795 576 950

wynajem pojazdów

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

DBK Truck Center Truck Point Rybnik Więcej
Adres
ul. Gliwicka 179, 44-207 Rybnik
Biuro
+48 32 630 65 20
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-17.00, sob. 7.00-13.00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych

Krzysztof Głowniak, Specjalista ds. sprzedaży części k.glowniak@grupadbk.com 48 664 028 608

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części i Usług d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
Powstańców 97, 05-870 Błonie
Biuro
+48 66 224 15 87
Godziny otwarcia
Pon-pt: 8.00-16.00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów używanych

Cezary Stefankowski, Doradca techniczny działu sprzedaży c.stefankowski@grupadbk.com 48 882 133 714

Maciej Matyszewski, Koordynator Sprzedaży m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane) a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

ubezpieczenia

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

DBK Truck Center Olsztyn MAN Więcej
Adres
ul. Pstrowskiego 28, 10-602 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 99 99
Godziny otwarcia
Pn-pt 8.00-18.00
Kontakty Zobacz wszystkie
ubezpieczenia

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

Agnieszka Jankowska, Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń 48 883 375 739

wynajem pojazdów

Rafał Gutowski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

DBK Truck Center Ostróda Więcej
Adres
Morliny 15, 14-100 Ostróda
Biuro
+48 89 621 99 30
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,lag,man

Sebastian Sobieski, Specjalista ds. części zamiennych S.Sobieski@grupadbk.com +48 668 140 140

Mateusz Kołodziej, Specjalista ds. części zamiennych M.Kolodziej@grupadbk.com +48 660 502 226

Punkt Partnerski ASO Kowalski Więcej
Adres
ul. Konwaliowa 144, 42-200 Częstochowa
Biuro
+48 (34) 365 81 64
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-18, so 8-13
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski GTC Więcej
Adres
ul. Warszawska 1, Wsola k/Radomia, 26-660 Jedlińsk
Biuro
+48 (48) 321 55 30
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-20, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Mazury-Trans Więcej
Adres
ul. Morliny 15, 14-100 Ostróda
Biuro
+48 (89) 647 74 95
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-18, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Timex Więcej
Adres
ul. Terespolska 58, Nowy Konik k/Warszawy, 05-074 Halinów
Biuro
+48 (22) 320 37 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-18, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Jarosław Ścisło, Koordynator Sprzedaży 48 602 379 464

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi