Wybierz usługę i województwo lub skontaktuj się z infolinią:

+48 662 042 200

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Warszawa Święcice Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 22 129 12 12
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

IVECO Warszawa, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN Warszawa, serwis Koegel, części zamienne, części DAF, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, likwidacja szkód, przeglądy rejestracyjne, oskp Warszawa, Dealer Iveco Warszawa, aso MAN Warszawa, aso Iveco Warszawa https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

serwis mechaniczny

Agnieszka Jarek, Asystentka Serwisu A.Jarek@grupadbk.com 48 606 802 011

Artur Piątkowski, Kierownik Biura Obsługi Klienta IVECO a.piatkowski@grupadbk.com 48 606 802 023

Grzegorz Kapuściński, Doradca Serwisowy g.kapuscinski@grupadbk.com 48 734 171 478

Renata Słomka, Asystentka Serwisu r.slomka@grupadbk.com 48 600 875 087

Paulina Dudzińska, Asystentka Serwisu p.dudzinska@grupadbk.com 48 606 802 018

Dariusz Kacprzak, Kierownik Biura Obsługi Klienta MAN d.kacprzak@grupadbk.com 48 662 285 879

Piotr Łowicki, Dyrektor Serwisu p.lowicki@grupadbk.com 48 600 807 383

Daniel Kiliszek, Doradca Serwisowy d.kiliszek@grupadbk.com 48 734 171 479

Kamil Jabłoński, Doradca Serwisowy k.jablonski@grupadbk.com 48 602 441 377

Andrzej Toborek, Doradca Serwisowy a.toborek@grupadbk.com 48 606 802 017

serwis blacharsko-lakierniczy

Dorota Gawryła, Doradca ds. Likwidacji Szkód d.gawryla@grupadbk.com +48 602 325 675

Kamil Więckowski, Doradca ds. Likwidacji Szkód Kamil.Wieckowski@grupadbk.com +48 606 802 024

Radosław Lewandowski, Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego R.Lewandowski@grupadbk.com +48 538 245 856

Piotr Wrześniewski, Doradca ds. Likwidacji Szkód P.Wrzesniewski@grupadbk.com +48 606 802 009

Piotr Sułkowski, Doradca ds. Likwidacji Szkód P.Sulkowski@grupadbk.com +48 532 794 917

Krzysztof Walczak, Doradca ds. Likwidacji Szkód K.Walczak@grupadbk.com +48 784 334 016

Krzysztof Rau, Doradca ds. Likwidacji Szkód K.Rau@grupadbk.com 48 666 394 452

Jarosław Iwicki, Kierownik Biura Obsługi Klienta Blacharsko - Lakierniczego j.iwicki@grupadbk.com +48 662 016 415

serwis układów wtryskowych

Marcin Przygoda, Kierownik Serwisu m.przygoda@grupadbk.com +48 602 464 298

sprzedaż nowych pojazdów
iveco

Krzysztof Rudzik, Koordynator Sprzedaży k.rudzik@grupadbk.com 48 600 467 031

Jacek Czaplicki, Koordynator Sprzedaży j.czaplicki@grupadbk.com 48 882 133 716

Maciej Krzyż, Koordynator Sprzedaży 48 602 379 464

Przemysław Mosiewicz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 660 717 149

sprzedaż nowych naczep
kogel

Filip Szydłowski, Koordynator Sprzedaży F.Szydlowski@grupadbk.com +48 883 374 516

sprzedaż używanych pojazdów

Jakub Składanowski, Koordynator Sprzedaży j.skladanowski@grupadbk.com +48 734 155 219

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane) a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

ubezpieczenia

Karolina Kunowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 694 714 282

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 77 887 24 70
Godziny otwarcia
pon.- pt 7:00 - 20:00
sob. 7:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

serwis mechaniczny

Marcin Kaczmarski, Kierownik Serwisu m.kaczmarski@grupadbk.com +48 883 374 530

Dariusz Krajewski, Regionalny Dyrektor Sieci Serwisowej d.krajewski@grupadbk.com 48 882 367 089

Anna Osińska, Asystentka Serwisu a.osinska@grupadbk.com 48 77 887 24 71

Marek Pańczyk, Kierownik Biura Obsługi Klienta m.panczyk@grupadbk.com 48 883 374 507

Krzysztof Pomajda, Doradca Serwisowy k.pomajda@grupadbk.com 48 883 374 527

Szymon Wąsiński, Doradca Serwisowy s.wasinski@grupadbk.com 48 883 374 523

Iwona Budzeń, Doradca Serwisowy i.budzen@grupadbk.com 48 882 367 045

serwis blacharsko-lakierniczy

Damian Nicze, Doradca ds. Likwidacji Szkód d.nicze@grupadbk.com 48 728 581 410

sprzedaż nowych pojazdów
daf

Grzegorz Steciak, Koordynator Sprzedaży g.steciak@grupadbk.com 48 735 952 096

Maciej Wolak, Koordynator Sprzedaży m.wolak@grupadbk.com 48 881 082 209

sprzedaż nowych naczep
kogel

Andrzej Janusek, Koordynator Sprzedaży a.janusek@grupadbk.com 48 883 374 566

sprzedaż używanych pojazdów

Jacek Sobieski, Kierownik Działu Sprzedaży j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych

Łukasz Janczak, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług l.janczak@grupadbk.com 48 883 374 518

ubezpieczenia

Angelika Juda, Doradca Klienta Kluczowego 48 788 243 255

Emilia Zapisek, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń 48 600 210 093

telematyka

Łukasz Jurasz, Koordynator Sprzedaży l.jurasz@grupadbk.com 48 532 342 692

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Olsztyn MAN Więcej
Adres
ul. Pstrowskiego 28, 10-602 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 99 99
Godziny otwarcia
Poniedziałek -piątek  7.00-20.00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis mechaniczny

Adrian Kruszewski, Doradca Serwisowy a.kruszewski@grupadbk.com 48 880 340 205

serwis blacharsko-lakierniczy

Kamil Kobus, Doradca ds. Likwidacji Szkód K.Kobus@grupadbk.com +48 512 913 141

Mateusz Czyż, Doradca ds. Likwidacji Szkód mateusz.czyz@grupadbk.com +48 735 446 225

Tomasz Kosiński, Doradca ds. Likwidacji Szkód T.Kosinski@grupadbk.com +48 600 420 27

ubezpieczenia

Joanna Bezlapowicz-Dobosz, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń j.dobosz@grupadbk.com 48 601 223 999

Agnieszka Jankowska, Doradca Klienta Kluczowego a.jankowska@grupadbk.com 48 883 375 739

Punkt Partnerski ASO Kowalski Więcej
Adres
ul. Konwaliowa 144, 42-200 Częstochowa
Biuro
+48 (34) 365 81 64
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 18:00
sob. 8:00 - 13:00
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Mazury-Trans Więcej
Adres
ul. Morliny 15, 14-100 Ostróda
Biuro
+48 882 123 646
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 18:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Timex Więcej
Adres
ul. Terespolska 58, Nowy Konik k. Warszawy, 05-074 Halinów
Biuro
+48 (22) 320 37 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8:00 - 18:00
sob. 8:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż nowych pojazdów
iveco

Maciej Krzyż, Koordynator Sprzedaży 48 602 379 464

DBK Parts DBK Parts Olsztyn Więcej
Adres
ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 99 70
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8:00 - 18:00, sob. 8:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-2/

sprzedaż części zamiennych

Marcin Szablewski, Doradca ds. Sprzedaży Części Eksport m.szablewski@grupadbk.com 48 532 741 638

Sebastian Markiewicz, Koordynator ds. Kluczowych Klientów s.markiewicz@grupadbk.com 48 882 131 650

Cezary Kutarba, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług c.kutarba@grupadbk.com 48 882 105 197

Jakub Wykner, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług j.wykner@grupadbk.com 48 883 374 539

Daniel Król, Kierownik Działu Części d.krol@grupadbk.com 48 666 055 684

Tomasz Babiel, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług t.babiel@grupadbk.com 48 666 055 681

DBK Parts Ostrołęka Więcej
Adres
ul. Graniczna 6, 07-411 Rzekuń
Biuro
+48 29 693 16 90
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8:00 - 18:00
sob. 8:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ostroleka/

sprzedaż części zamiennych

Marek Olczyk, Kierownik Działu Części m.olczyk@grupadbk.com 48 668 882 567

ubezpieczenia

Krzysztof Jaworski, Doradca Klienta Kluczowego 48 539 535 005

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

Przejdź do paska narzędzi