63 Zjazd Krajowego Forum Dyrektorów ZOM

Grupa DBK uczestniczyła w 63. Zjeździe Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast, który odbył się w dniach 22-24 maja 2024 roku w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. To wydarzenie, będące I Międzynarodowym Polsko-Czesko-Słowackim Kongresem Gospodarki Odpadami, zgromadziło wielu specjalistów i przedstawicieli branży, oferując platformę do wymiany doświadczeń i dyskusji o aktualnych wyzwaniach oraz regulacjach.

Grupa DBK aktywnie uczestniczyła zarówno w części prelekcyjnej, jak i prezentacyjnej tego ważnego zjazdu. Nasi eksperci od pojazdów specjalistycznych, zaprezentowali pojazdy marki DAF, które doskonale wpisują się w potrzeby branży gospodarki odpadami. Pierwszym z nich był DAF XD 340 FAN 6×2 z zabudową typu śmieciarka, a drugim – 19-tonowy hakowiec na podwoziu DAF XBC 290, zabudowany przez STL Group. Pojazdy te, dzięki swojej wytrzymałości i adaptacyjności, idealnie nadają się do zastosowań w trudnych warunkach, jak te występujące w branży budowlanej i komunalnej.

Prezentacja tych pojazdów cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników zjazdu. Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa i prezentacji naszych produktów, a wszystkim uczestnikom za owocne rozmowy i wymianę doświadczeń.

Taki pojazd przydałby się w Twoim mieście/biznesie? Chcesz przetestować ten i wiele innych rozwiązań zaproponowanych przez ekspertów Grupy DBK?

Przejdź do paska narzędzi