DSC_0011 - Kopia

Świętujemy kolejny jubileusz! Tym razem w pionie DBK Financial Services, gdzie miało miejsce podpisanie już 5000 umowy leasingowej.

Wczoraj w siedzibie NL-Leasing Polska w Gdańsku odbyło się uroczyste podpisanie umowy o numerze 5000. Tak się złożyło, że jubileuszowy leasing został przyznany pierwszemu klientowi NL-Leasing – spółce W&K z Mrągowa, wieloletniemu klientowi Grupy DBK. To już 38 umowa w historii współpracy pomiędzy spółkami, z czego 22 umowy już się zakończyły.

W&K działa na rynku od ponad 15 lat i zajmuje się transportem produktów spożywczych. Przedmiotem leasingu są pojazdy używane, która firma zakupiła w pionie DBK Used w Grupie DBK.

W podpisaniu umowy uczestniczyli przedstawiciele Grupy DBK – Arkadiusz Trojakowski, prezes NL-Leasing Polska oraz Mikołaj Składanowski, wiceprezes Bene Trucks, natomiast firmę W&K reprezentował prezes spółki Michał Kaczmarek.

NL-Leasing Polska przynależy do pionu DBK Financial Services i realizuje usługi leasingowe w Grupie DBK. Finansuje zakup nowych i używanych pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz naczep i cystern.

Przejdź do paska narzędzi