II edycja akcji "Grupa DBK w biegu"

 Zeszłoroczna edycja „Grupa DBK w biegu” zakończyła się sukcesem – przebiegliśmy ponad 1400 km, co przełożyło się na 15 000 zł dla Fundacji „Przyszłość dla dzieci”. W tym roku również podjęliśmy wyzwanie i kontynuujemy naszą akcję biegową dla podopiecznych fundacji z Olsztyna.

Podobnie jak w ubiegłym roku drużyny pracowników Grupy DBK z oddziałów w całej Polsce biorą udział w City Trail, największym cyklu biegów przełajowych na dystansie 5km. Biegi odbywają się w każdy weekend w różnych miastach, a ich trasy wyróżniają się pięknym otoczeniem lasów, jezior, parków krajobrazowych, przez które przebiegają.

Także najważniejszy punkt akcji, czyli nasz cel, pozostaje ten sam – przebiec jak największą liczbę kilometrów, które na koniec sezonu zostaną przeliczone na finansowe wsparcie fundacji „Przyszłości dla dzieci”. Za nami już pierwsze biegi w Olsztynie, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach z bardzo dobrą frekwencją – nasi pracownicy zdążyli już pokonać aż 270 km.

Nasze zmagania relacjonujemy na naszym fanpage’u „Szerokości!” – zapraszamy do wirtualnego kibicowania oraz „na żywo” na trasach City Trail!

akcja "Grupa DBK w biegu"

Przejdź do paska narzędzi