Wysoka lokata DBK w rankingu "Biznes Warmii i Mazur"

Pod koniec czerwca ukazał się najnowszy ranking „Biznes Warmii i Mazur”, w którym Grupa DBK ponownie zajęła wysoką pozycję.

Dziennikarze redakcji Gazety Olsztyńskiej od 19 lat przygotowują specjalne wydanie „Biznesu Warmii i Mazur”, a w nim zestawienie największych firm z województwa warmińsko-mazurskiego, które są oceniane przez pryzmat różnych czynników finansowo-ekonomicznych.

Grupa DBK konsekwentnie pojawia się w rankingu od kilku lat, osiągając bardzo dobre wyniki. Równie udana okazała się tegoroczna edycja, w której zajęliśmy 2. miejsce wśród firm z największymi przychodami w 2016 roku (jednocześnie utrzymując lokatę z zeszłego roku) z wynikiem 1 604 933 676,93 zł przychodu netto.

– Obecność firmy w biznesowych rankingach oczywiście cieszy i jest dla nas powodem do dumy, ale przede wszystkim pokazuje nam, że jako Grupa DBK zmierzamy w dobrym kierunku – mówi Tomasz Szczepański, Dyrektor Finansowy w Grupie DBK. – Stale dopasowujemy się do dynamicznie zmieniającego się rynku, rozszerzamy portfolio usług i co najważniejsze – tworzymy zespół specjalistów. To właśnie kapitał ludzki, nasi pracownicy, sprawiają, że osiągamy zamierzone cele i idziemy naprzód.

Przejdź do paska narzędzi