Wszystkie kolory innowacji

„Razem można więcej” – jesteśmy pewni, że kolejne dowody na prawdziwość tego hasła przyniesie zapoczątkowana właśnie współpraca z firmą Multichem!

Firma Multichem Sp. z o.o., właściciel marki Profix, to polska firma produkująca kompleksowe rozwiązania dla punktów lakierniczych obejmujące m.in. systemy lakiernicze akrylowe, wodorozcieńczalne i rozcieńczalnikowe oraz szeroką gamę produktów uzupełniających. Własne zaawansowane zaplecze laboratoryjne, pozwala na opracowywanie i rozwój innowacyjnych produktów, które spełniają najostrzejsze normy dotyczące ochrony środowiska. Firma działa na rynku od 25 lat i posiada przedstawicielstwa w ponad 50 krajach na całym świecie.

Dzięki współpracy, w naszych lakierniach realizować będziemy naprawy lakiernicze z zastosowaniem jeszcze wyższej jakości produktów oraz z jeszcze lepszym dopasowaniem barw.

Dodamy tylko, że podpisanie umowy o współpracy, wydarzyło się w wyjątkowym czasie zarówno dla Grupy DBK, jak i naszych partnerów, gdyż obie firmy obchodzą w tym roku 25-lecie swojego istnienia na rynku. Przyszłość maluje się w niezwykle żywych kolorach!

Przejdź do paska narzędzi