GIEŁDA GRUPY DBK

To pierwsze tego typu rozwiązanie w branży transportowej – zbudowane, by umożliwić znalezienie i zakup potrzebnego samochodu czy naczepy w prosty, a przede wszystkim – bezpieczny sposób. Doradca jest do dyspozycji klienta na każdym etapie procesu zakupowego, pomaga w znalezieniu optymalnego rozwiązania, nie tylko w kontekście samego pojazdu, ale także niezbędnych usług.


NOWE I UŻYWANE POJAZDY

Giełda Grupy DBK to serwis motoryzacyjny, w którym użytkownik może zakupić nowe i używane pojazdy dostawcze i naczepy oraz używane pojazdy ciężarowe. Starannie wyselekcjonowane pojazdy pochodzą ze sprawdzonych źródeł, nowe – z sieci dealerskiej Grupy DBK, natomiast egzemplarze używane –z punktów sprzedaży DBK Used, które podlegają dokładnym badaniom technicznym w autoryzowanych serwisach. Klienci korzystający z serwisu otrzymują gwarancję bezpiecznych zakupów oraz przejrzyste warunki handlowe, które są prezentowane w każdej z opublikowanych ofert.

Rozbudowana wyszukiwarka Giełdy Grupy DBK umożliwia wybór pojazdu na podstawie wielu kryteriów. Sprzedaż jest prowadzona w dwóch trybach – licytacja oraz kup teraz. Każda z aukcji zawiera dokładny opis techniczny uwzględniający wyposażenie pojazdu opatrzone zdjęciami wraz z informacją o jego lokalizacji i sprzedawcy. Na Giełdzie Grupy DBK są też ogłoszenia „na wyłączność”, czyli atrakcyjne pojazdy, które poza giełdą nie są oferowane w tak korzystnych cenach. 


PO PROSTU JEDŹ

Filozofią Grupy DBK jest Total Care. To hasło realizujemy w praktyce również przy internetowej sprzedaży pojazdów. Oferujemy kompleksową obsługę transakcyjną. Serwis ma specjalną infolinię, poprzez którą klienci mogą otrzymać jeszcze więcej informacji na temat korzystania z portalu lub dotyczących samej aukcji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi