Wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet

W Grupie DBK stawiamy na ludzi. Nic więc dziwnego, że z The Power Of People, w którym od dawna wspieramy i pokazujemy Wam inicjatywy pracowników i sukcesy sportowców oraz z naszej idei Total Care zrodził się pomysł na nowy program: Total For People. 

W jego ramach 13 marca przeżyliśmy pierwsze wyjątkowe wydarzenie. Kobietom Grupy DBK z okazji ich święta podarowaliśmy to, co najcenniejsze – chwile uwagi i troski podczas spotkania “The Power Of Women: Piękno i zdrowie”. Z pomocą prelegentek: Joanny Górskiej, znanej dziennikarki i prezenterki TVP oraz dr n. med. Magdaleny Cubały-Kucharskiej wybitnej specjalistki medycyny integracyjnej, rodzinnej i alergologii, poszerzyliśmy wiedzę na temat profilaktyki chorób, znaczenia zdrowego stylu życia, a także sposobów wspierania bliskich w procesie zdrowienia. Dowiedzieliśmy się więcej o sile, jaką daje wspólnota i wsparcie, oraz o znaczeniu dbania o siebie nie tylko w wymiarze fizycznym, jak również emocjonalnym i psychicznym. 

Równowaga, work-life-balance, wellbeing to nie puste hasła, a coś, w co wierzymy i staramy się realizować w Grupie DBK! Dołącz do nas, by się przekonać 😊.


O naszych prelegentkach:

dr n. med. Magdalena Cubała-Kucharska

Prekursorka medycyny całościowej oraz pojęcia osi jelitowo-mózgowej. Jako międzynarodowy ekspert do spraw zdrowia, wielokrotnie wykładała na konferencjach w USA oraz Europie. W czasie wieloletniej pracy przeszkoliła tysiące lekarzy oraz dietetyków w USA, Polsce, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech oraz Hiszpanii. Często nazywają ją polskim „dr House”. Nie bez powodu trafiają do niej pacjenci, którym nikt inny nie jest w stanie pomóc. Była wieloletnim konsultantem Ministerstwa Zdrowia w Radzie Terapii  Naturalnych oraz w Komitecie do Spraw Niepełnosprawności. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w zakresie medycyny funkcjonalnej. Wszystkie treści, które przekazuje swoim odbiorcom oparte są o doświadczenie zdobyte w pracy z bardzo trudnymi i skomplikowanymi przypadkami medycznymi a nie wyłącznie o wiedzę podręcznikową.

Dietetyk, dyplomowany przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Żywieniowego. Autorka książek i ebooków o tematyce zdrowia oraz jelit. Założycielka Instytutu Arcana.

Facebook: https://www.facebook.com/drcubala/

Instagram: https://www.instagram.com/drcubala/

Tiktok: https://www.tiktok.com/@drcubala

Youtube: https://www.youtube.com/@drcubala 

Strona Instytutu Medycyny Spersonalizowanej Arcana: https://drcubala.com


Joanna Górska

Dziennikarka radiowa i telewizyjna, wieloletni głos serwisów informacyjnych Radia Wa-Ma, twarz TVP Olsztyn i reporterka Wiadomości TVP1, a także czołowa twarz Telewizji Polsat, gdzie przez lata była gospodynią porannego pasma „Nowy dzień z Polsat News”. Obecnie prowadzi popularny program śniadaniowy: „Pytanie na Śniadanie” w TVP2.  Trenerka wystąpień publicznych, kształcąca głos, mowę i wizerunek, a także wykładowca akademicki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie dzieli się swoją wiedzą z zakresu autoprezentacji.

Współautorka książek „Dziad. On silny, my silniejsi. O naszej walce z rakiem.” oraz „Przeżyć raka. I co dalej?”. Prezes Fundacji Silni Sobą, która ma na celu pomoc pacjentom i ich osobom wspierającym w powrocie do normalnego życia po kryzysie zdrowotnym. Od lat, jako Amazonka po trój-ujemnym raku piersi aktywnie działa na rzecz profilaktyki, prowadzi panele dyskusyjne i spotkania na temat sytuacji pacjentów onkologicznych oraz nowości w terapiach antynowotworowych.

Uzależniona od adrenaliny, mikroportów, mikrofonów, kamer, breaking newsów, polityki krajowej i zagranicznej oraz gospodarki. Od zawsze ciekawa świata i człowieka. Wysoko wrażliwa, uważna i otwarta. Szczęśliwa mama pełnoletniego Kacpra i narzeczona podróżnika Roberta Szulca. Kocha i jest kochana. Żyje najpiękniej jak się da.

Dowiedz się więcej:

Instagram: https://www.instagram.com/joanna__gorska

Strona Fundacji: https://silnisoba.pl/


Największą siłą Grupy DBK są ludzie! Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią firmy, która nadaje kierunek branży TSL w Polsce!

Przejdź do paska narzędzi