plebiscycie Fleet Derby 2020

Wystartowała dziewiąta edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2020, który wyłoni najlepsze rozwiązania flotowe dostępne na polskim rynku. Miło nam poinformować, że w zestawieniu nominowanych usług znalazły się aż trzy rozwiązania Grupy DBK! Głosowanie już trwa, a ogłoszenie wyników nastąpi 16 czerwca 2020 podczas gali wręczenia statuetek w Warszawie.

Kategorie plebiscytu

Formuła plebiscytu opiera się o przegląd wiodących marek, produktów i usług rynku flotowego, które  prezentowane są na platformie internetowej fleetderby.pl: przedstawicie branży flotowej nominowani w kategorii Osobowość Flotowa i Fleet Manager Roku, zgłoszone produkty i usługi flotowe w 20 różnych podkategoriach, motoryzacyjne marki oraz napędy alternatywne i elektromobilne usługi/produkty. Taka forma prezentacji, daje możliwość prostej weryfikacji i porównania aktualnych ofert zlokalizowanych w jednym miejscu i wyboru najlepszej, w danej podkategorii.

Zasady głosowania

Plebiscyt dedykowany jest zarówno dostawcom rynkowym, jak i odbiorcom usług oraz produktów flotowych. Głosujący, czyli fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management, partnerzy biznesowi, mogą tylko raz zagłosować na wybrany produkt/usługę flotową. Głosowanie obywa się za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie www.fleetderby.pl. i trwa do 8 czerwca 2020, a ogłoszenie wyników nastąpi podczas gali wręczenia statuetek, która odbędzie 16 czerwca br. w Warszawie. Nad poprawnym przebiegiem plebiscytu czuwa kapituła plebiscytu powołana przez organizatora. W skład kapituły wchodzą redaktorzy magazynu „Fleet” pod przewodnictwem redaktora naczelnego – Tomasza Siwińskiego.

Głosuj na nas w plebiscycie Fleet Derby 2020!

Plebiscyt Fleet Derby 2020  to doskonała okazja, aby wyróżnić i nagrodzić najlepsze produkty i usługi flotowe. Jednocześnie zachęcamy do głosowania na rozwiązania Grupy DBK! Są to:

Oprogramowanie do zarządzania flotą – Drive Care

Telematyka (GPS, Monitoring) –  DBK Fleet Management

Wynajem długoterminowy (CFM) – DBK Rental

Dziękujemy za każdy oddany głos na rozwiązania Grupy DBK!

Przejdź do paska narzędzi