Giełda DBK - sprzedaż pojazdów używanych - ciągników siodłowych, ciężarówek, dostawczych, naczep i przyczepZakup pojazdu przez Internet? Jeszcze kilka lat temu ciężko było przekonać klientów do licytacji online produktu wartego kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy złotych. Dziś serwisy z pojazdami poleasingowymi (i nie tylko) to pierwszy krok do zakupu firmowego samochodu. Także w przypadku Giełdy Grupy DBK coraz więcej klientów korzysta z takiego rozwiązania!

Giełda Grupy DBK to serwis internetowy, poprzez który sprzedajemy używane pojazdy ciężarowe oraz nowe i używane pojazdy dostawcze i naczepy. Klienci mają możliwość zakupu pojazdu w trybie licytacji lub kup teraz bez wychodzenia z domu.

Opcja zakupu pojazdu drogą online przyciąga coraz więcej użytkowników – w przypadku Giełdy to już 143 pojazdy, które zostały sprzedane od początku jej istnienia.

Najczęściej kupowanym produktem przez Giełdę były pojazdy ciężarowe – łącznie 113 sztuk trafiło do klientów. Wśród modeli z segmentu ciężkiego prym wiodły ciągniki siodłowe DAF XF. Jeśli chodzi o naczepy, to klienci najczęściej wybierali firanki, w szczególności model Koegel S24.

Szybko rosnącą grupę stanowią pojazdy dostawcze – najczęściej wybieraną zabudową był furgon, natomiast największym zainteresowaniem cieszył się model IVECO Daily. Łącznie zakupiono 30 pojazdów lekkich – nowych 6 sztuk, zaś używanych 24.

Korzystając z okazji, przypominamy adres naszego serwisu:

www.gielda.grupadbk.com

Przejdź do paska narzędzi