Pierwszy milion IVECO – Usługi Transportowe Michał Krawczyk

Przedstawiamy pierwszą firmę, której właściciel może śmiało powiedzieć: zrobiłem Pierwszy Milion – IVECO oczywiście!

Firma usługi transportowe Michał Krawczyk z Poznania – bo o niej mowa – ma w swojej flocie nie jedno, a dwa IVECO z milionowym przebiegiem. Istniejąca na polskim rynku od 1999 firma specjalizuje się w transporcie chłodniczym – głównie kwiatów. Od 2005 roku współpracuje z Grupą DBK – wtedy też kupiła pierwsze IVECO, a potem… kupowała już tylko @IVECO. Dziś flota firmy zbudowana jest w 100% na pojazdach włoskiego producenta – głównie są to ciężarówki 12- i 16-tonowe, ale firma ma także kilka egzemplarzy Daily.

Natomiast owe milionowe ciężarówki to IVECO Eurocargo z 2006 i 2007 roku. W obu przypadkach pojazdy trafiły do firmy z zerowym przebiegiem, więc Pan Michał Krawczyk jest pierwszym i jedynym właścicielem. I co warte podkreślenia, dotychczas – mimo wieku i przebiegu – obie ciężarówki są praktycznie bezawaryjne!

Skąd tak dobry stan? Myślę, że nałożyły się tutaj dwie rzeczy. Po pierwsze, w naszej firmie stawiamy na doświadczenie i szkolenia kierowców, więc są uczeni, jak dbać o ciężarówkę. A po drugie, od samego początku obie ciężarówki są serwisowane wyłącznie w autoryzowanym serwisie IVECO – w tym przypadku DBK Truck Center z Poznania. – tłumaczy Pan Michał.

I my takie podejście – z czułością, wiedzą, ale też… odpowiednimi narzędziami – bardzo szanujemy!

Masz takie IVECO we flocie? Zakupiłeś bądź serwisujesz je w Grupie DBK? Dołącz do naszej akcji #Pierwszy milion z IVECO! Dowiedz się więcej >>

Przejdź do paska narzędzi