Opony wraz z wymianą w pojazdach dostawczych

  1. Opony Riken 195/75R16 z wymianą 1485 zł netto (4 sztuki opon)
  2. Opony Riken 195/75R16 z wymianą 2166,25 zł netto (6 sztuk opon)

 

Oferta obowiązuje w serwisie DBK Truck Center Ruda Śląska do wyczerpania zapasów.

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 32 630 67 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

serwis mechaniczny

Tomasz Fitał, Doradca Serwisowy T.Fital@grupadbk.com 48 787 145 688

Kamil Sobek, Doradca Serwisowy k.sobek@grupadbk.com 48 884 203 572

Krzysztof Stempin, Doradca Serwisowy K.Stempin@grupadbk.com 48 734 171 475

Grzegorz Mucha, Doradca Serwisowy g.mucha@grupadbk.com 48 602 498 563

Rafał Jarosz, Doradca Serwisowy r.jarosz@grupadbk.com 48 884 203 574

Piotr Szymański, Doradca Serwisowy p.szymanski@grupadbk.com 48 32 630 67 04

Sylwester Kryger, Doradca Serwisowy s.kryger@grupadbk.com 48 602 498 586

Piotr Szołtysik, Doradca Serwisowy p.szoltysik@grupadbk.com 48 32 630 67 03

Damian Gruchel, PO Kierownik Serwisu Gama Ciężka d.gruchel@grupadbk.com +48 882 828 208

Tomasz Stanicki, Kierownik Serwisu Gama Lekka t.stanicki@grupadbk.com 48 603 093 924

Maciej Białoń, Dyrektor Serwisu m.bialon@grupadbk.com 48 662 106 070

serwis blacharsko-lakierniczy

Żaneta Banasiewicz, Doradca ds. Likwidacji Szkód Z.Banasiewicz@grupadbk.com +48 538 245 490

Artur Górszczyk, Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego a.gorszczyk@grupadbk.com +48 734 408 712

Tomasz Waś, Doradca ds. Likwidacji Szkód t.was@grupadbk.com +48 734 171 493

Angelika Sprysak, Doradca ds. Likwidacji Szkód a.sprysak@grupadbk.com +48 734 155 226

Mariusz Malczyk, Doradca ds. Likwidacji Szkód m.malczyk@grupadbk.com 48 666 032 480

sprzedaż nowych pojazdów
iveco

Oliwia Jędyk, Młodszy Koordynator Sprzedaży i Telemarketingu o.piecha@grupadbk.com 48 539 522 573

Mateusz Bocheński, Koordynator Sprzedaży m.bochenski@grupadbk.com 48 504 205 055

Agnieszka Króliczek, Koordynator Sprzedaży i Telemarketingu a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Koordynator Sprzedaży j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Paweł Walo, Koordynator Sprzedaży p.walo@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Koordynator Sprzedaży t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

Jarosław Gromala, Dyrektor Telemarketingu i Sprzedaży j.gromala@grupadbk.com 48 662 044 500

sprzedaż nowych naczep
kogel

Grzegorz Bieniek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

sprzedaż używanych pojazdów

Mikołaj Sobieski, Koordynator Sprzedaży M.Sobieski2@grupadbk.com +48 608 588 602

Piotr Dwórznik, Koordynator Sprzedaży p.dworznik@grupadbk.com 48 784 398 497

Jacek Sobieski, Kierownik Działu Sprzedaży j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych

Krzysztof Głowniak, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług K.Głowniak@grupadbk.com +48 787 092 955

Grzegorz Gwóźdź, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług g.gwozdz@grupadbk.com 48 734 130 135

Ewa Łuczkiewicz, Kierownik Działu Części e.luczkiewicz@grupadbk.com 48 784 000 955

ubezpieczenia

Marek Kiełkowski, Specjalista ds. Ubezpieczeń 48 538 191 748

finansowanie i leasing

Jolanta Obajtek, Specjalista ds. Finansowania j.obajtek@grupadbk.com +48 728 408 993

telematyka

Łukasz Jurasz, Koordynator Sprzedaży l.jurasz@grupadbk.com 48 532 342 692

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

Przejdź do paska narzędzi