Koegel_IAA_Highlights_EN

Podczas międzynarodowych targów pojazdów użytkowych IAA 2016, które rozpoczną się już 22 września w Hanowerze, niemiecka marka zaprezentuje kilka udoskonaleń i nowości w ofercie, m.in. naczepę Kögel Light plus.

Na 66. targach IAA w Hanowerze marka Kögel pojawi się z prezentacją licznych innowacji dla branży TSL. Na stoisku F06 w hali 27 stanie w sumie 10 pojazdów marki, w tym nowa naczepa Kögel Light plus, która zyskała większą ładowność dzięki odchudzonej konstrukcji ramy i zabudowy, oraz nowa przyczepa centralnoosiowa Kögel Combi przeznaczona do transportu nadwozi wymiennych, z przystosowaniem do kontenerów 20-stopowych wg normy ISO oraz kontenerów wymiennych BDF o wielkości do C782.

Ponadto na stoisku pojawią się:

– udoskonalona chłodnia Kögel Cool – PurFerro Quality
– uniwersalne Kögel Cargo Rail z zabudową FlexiUse i wyposażeniem RoRo (naczepy kurtynowe do transportu drogowego, morskiego i kolejowego z nową podwójną kodyfikacją)
– nowa oś naczepowa KTA – układ jezdny z „podwójną amortyzacją” opracowany specjalnie do naczep Kögel
– naczepa kontenerowa Kögel Port 40 Simplex z tylnym wysuwem
– Kögel Mega z nowym podwieszeniem wózka widłowego i załadunku dwupiętrowego (idealne rozwiązanie do zadań transportowych z branży motoryzacyjnej)
– jeden z hitów marki – Kögel Cargo z dodatkowym wyposażeniem zabezpieczającym ładunek (przeznaczona do szerokiego zastosowania – transportu opon, napojów, makulatury)
– naczepa typu furgon 2-osiowa Kögel Box (sprawdzająca się przy transporcie ładunków suchych)
– 3-osiowa wywrotka rynnowa do transportu asfaltu z całkowicie izolowanym termicznie korytem i skrętną osią tylną

Oprócz bogatej oferty pojazdów, marka zaprezentuje jedną z technologicznych innowacji – moduł telematyczny Kögel Telematics, który ułatwia zarządzanie łańcuchem dostaw.

Więcej o pojazdach KOGEL

Sprzedaż marki KOGEL w Grupie DBK

Przejdź do paska narzędzi