Garmin w ofercie DBK

Grupa DBK została oficjalnym partnerem firmy Garmin! Od teraz w naszych oddziałach można zakupić produkty marki przeznaczone dla branży motoryzacyjnej.

Nasza firma uzyskała miano autoryzowanego partnera sprzedażowego Garmin i tym samym została pierwszym dealerem produktów marki wśród firm zajmujących się sprzedażą pojazdów ciężarowych.

W naszej ofercie pojawiły się cenione przez kierowców nawigacje Garmin, które są wyposażone w specjalne funkcje wyznaczania tras dla ciężarówek i wyświetlania odpowiednich ostrzeżeń związanych z tego typu pojazdami.

Wśród oferowanych przez nas urządzeń producenta nie mogło zabraknąć najpopularniejszego i cenionego przez użytkowników pojazdów ciężarowych produktu Garmin – nawigacji z serii dēzl™. To nowe urządzenie nawigacyjne GPS dla ciężarówek z wbudowaną kamerą samochodową. W naszej ofercie znalazły się modele 580-785 – dokładny ich opis znajduje się na stronie producenta.

Poza produktami dedykowanymi do pojazdów ciężkich w naszej ofercie klienci znajdą również nawigacje Garmin do wszystkich typów pojazdów. Szczegóły oferty u naszych doradców w serwisach Grupy DBK.

nawigacja Garmin


Przejdź do paska narzędzi