DBK Used - najlepszy Dealer pojazdów używanych w Europie

Grupa DBK najlepszym dealerem pojazdów używanych w Europie

Właśnie odebraliśmy nagrodę i zarazem tytuł DAF Used Truck International Dealer 2021! To wyróżnienie otrzymuje tylko jeden dealer pojazdów używanych w całej grupie dealerskiej DAF Trucks. Przy ocenie pod uwagę brane były nie tylko sprzedaż pojazdów, ale również kompletna obsługa klienta – od obsługi zapytania aż po obsługę posprzedażową.

– Kolejny ważny krok na drodze do realizacji nadrzędnego celu Grupy DBK, jakim jest bycie NAJLEPSZYM i najbardziej kompleksowym partnerem firm z sektora TSL. Najlepszym, czyli najlepiej, najpełniej i najsprawniej odpowiadającym zarówno na oczekiwania i wyzwania klientów, jak i potrzeby rynku. Dziś doskonale widać, że w sektorze sprzedaży pojazdów użytkowych była nisza, a pandemia, jak również obecne problemy producentów z dostarczaniem pojazdów nowych spowodowane przestojami produkcyjnymi, tylko tę niszę pogłębiły. Odpowiedzią i rozwiązaniem jest właśnie sektor pojazdów używanych, dlatego wiele miesięcy temu podjęliśmy decyzję o jeszcze większej specjalizacji w tym obszarze. Jak widać nie tylko była to dobra decyzja, ale również podeszliśmy do tematu – nieskromnie mówiąc – najlepiej jak się dało… w całej Europie – podsumował Ireneusz Sobieski, Prezes Grupy DBK.

Dziękujemy za zaufanie klientom, za wyróżnienie DAF Trucks i DAF Trucks Polska oraz za doskonałą pracę wszystkim pracownikom zespołu DBK USED!

DBK Used - Najlepszy Dealer pojazdów używanych w Europie
DBK Used - Najlepszy Dealer pojazdów używanych w Europie
DBK Used - Najlepszy Dealer pojazdów używanych w Europie
DBK Used - Najlepszy Dealer pojazdów używanych w Europie
Przejdź do paska narzędzi