DBK - Magazyn Szerokości

Pierwsze tegoroczne wydanie magazynu Szerokości właśnie trafiło do wszystkich oddziałów Grupy DBK. Najnowszy numer z pewnością przypadnie do gustu sympatykom branży transportowej, z myślą o których powstaje to wydawnictwo. „Szerokości!” to solidna dawka nowości ze świata polskiego transportu i nie tylko.

„Szerokości” to magazyn dedykowany całej branży TSL – kierowcom, właścicielom i pracownikom firm transportowych. Tematem numeru jest zawód kierowcy wśród kobiet, które coraz częściej widuje się za kółkiem wielotonowych zestawów. W tytułowym raporcie bohaterki akcji „Szpilki w transporcie”, zawodowi kierowcy pojazdów ciężarowych, opowiadają o „blaskach i cieniach” swojego zawodu, pasji i godzeniu jej z życiem rodzinnym. Oczywiście to nie koniec artykułów o pracy kierowców – piszemy również o truckerach, których warto śledzić w mediach społecznościowych oraz o małżeństwie kierowców jeżdżących w podwójnej obsadzie po świecie.

W nowym wydaniu nie mogło zabraknąć przydatnych informacji dla kierowców. Rozprawiamy się m.in. z mitami na temat spalania i ekonomicznej jazdy oraz przyglądamy się bliżej tempomatowi. Podpowiadamy także jak się przygotować do kontroli ITD. i co powinno znaleźć się w diecie kierowcy, aby utrzymać dobrą formę i przede wszystkim zdrowie. Z pewnością wszystkich posiadaczy pojazdów zainteresuje temat zmian w przepisach prawa o ruchu drogowym, które w ostatnim czasie uległy zmianie. Fani nowinek motoryzacyjnych również nie będą zawiedzeni. Naszym czytelnikom przybliżamy najnowsze modele marki IVECO – Daily oraz Stralis. Sporym zainteresowaniem cieszą się specjalistyczne cysterny LAG, dlatego przygotowaliśmy test DAF CF z zabudową paliwową. Osoby zainteresowane nowymi rozwiązaniami w transporcie również znajdą coś dla siebie – nowe funkcje telematyki na przykładzie DBK Fleet Management oraz rozwój usługi wynajmu pojazdów ciężarowych.

Na łamach magazynu pojawiają się także klienci Grupy DBK, którzy dzielą się cennym wskazówkami i historią rozwoju swoich firm – MKW Suchecki, Kuchnio-Transport, Trans Polonia, Wierzejki, DTW Logistics.. A jeśli mowa o klienta – pod koniec 2016 roku poznaliśmy kilkunastu ambasadorów marki Koegel – w magazynie fotorelacja z tego wydarzenia.

Nie zdradzając wszystkich tematów, zachęcamy do lektury magazynu, który jest już dostępny w każdym oddziale Grupy DBK. Wydanie w formie elektronicznej można również pobrać na stronie Grupy DBK (tutaj) oraz na stronie programu lojalnościowego o tej samej nazwie: www.szerokosci.com.

Najnowszy numer „Szerokości!”

Przejdź do paska narzędzi