Kontrakty serwisowe IVECO

ELEMENTS to spersonalizowane pakiety serwisowe stworzone przez markę IVECO pomagające zapewnić sprawność pojazdu na drodze i ograniczyć do minimum przerwy na przeglądy i naprawy. Dzięki specjalistycznej ofercie obejmującej umowy na planowe przeglądy okresowe i rozszerzoną gwarancję zapewnisz długą żywotność każdego pojazdu.

pakiety przeglądów iveco daily

Pakiety dostosowane do Twoich potrzeb

Możesz dowolnie łączyć ze sobą poszczególne elementy w celu stworzenia własnego pakietu serwisowego skrojonego idealnie do Twoich potrzeb i biznesu.

PRZEGLĄDY OKRESOWE

Przeglądy okresowe, smarowanie, wymiana olejów i płynów zgodnie z książką przeglądów okresowych

UKŁAD NAPĘDOWY

Naprawy skrzyni biegów silnika, instalacji wtrysku paliwa, wału napędowego i osi

INNE NAPRAWY

Podzespoły, których nie obejmuje układ napędowy

ZUŻYCIE

Klocki i bębny hamulcowe, hamulce tarczowe, okładziny do hamulców bębnowych

kontrakty serwisowe iveco

Mobilność, oszczędność i pewność

Wybierz jedną z poniższych kombinacji pakietów serwisowych, aby utrzymać swój pojazd w doskonałym stanie. Usługi autoryzowanego serwisu w połączeniu z oryginalnymi częściami IVECO to gwarancja podtrzymania produktywności każdego biznesu.

kontrakty-serwisowe-iveco

pakiet serwisowy PAY PER USE (PPU) – PŁAĆ TYLE, ILE WYKORZYSTASZ jest dostępny dla pojazdów z aktywnymi usługami łączności.


Rozszerzona gwarancja

Oferujemy również usługę poszerzenia gwarancji dla elementów „układ napędowy” i „poza układem napędowym”. Wybierz odpowiednią opcję i ciesz się przedłużonym wsparciem serwisowym i niezbędnymi naprawami.

rozszerzona gwarancja IVECO

Przejdź do paska narzędzi