serwis DBK w Olsztynie

Do naszej sieci serwisowo-sprzedażowej dołączył kolejny oddział w Olsztynie. Najnowszy serwis posiada autoryzację marki MAN oraz wykonuje kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze. To już 24-ty punkt na mapie Grupy DBK!

Z początkiem stycznia nasza sieć serwisowo-sprzedażowa DBK Truck Center powiększyła się o kolejny punkt – autoryzowany serwis MAN w Olsztynie. W nowym oddziale będą wykonywane naprawy mechaniczne i elektryczne pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep, zabudów, autobusów wszystkich marek.

Ponadto w serwisie działa nowoczesne centrum napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów osobowych i dostawczych, które w pełnym zakresie realizuje naprawy zgłaszane z polis ubezpieczeniowych i oferuje pojazd zastępczy na czas napraw. W przeciągu najbliższych miesięcy powstanie tam również blacharnia pojazdów ciężarowych, a już wkrótce zacznie działać także myjnia automatyczna i ręczna.

Nowy serwis w Olsztynie znajduje się w nowoczesnym obiekcie, który posiada 4 długie stanowiska naprawcze oraz przestrzeń na przyszły serwis blacharski.

Kierownik serwisu:

Tomasz Klepacki, 503 091 393, t.klepacki@grupadbk.com

Kierownik blacharni:

Dariusz Śliwa, 509 712 149, d.sliwa@grupadbk.com

Adres oddziału:

ul. Pstrowskiego 28, 10-602 Olsztyn

Przejdź do paska narzędzi