Zostaliśmy oficjalnym i autoryzowanym sprzedawcą i instalatorem produktów marki STEINBAUER. Dzięki współpracy wprowadziliśmy do oferty ultranowoczesne moduły sterowania układem zasilania.

Moduł PowerBox to elektroniczny moduł sterowania układem zasilania paliwa przeznaczony do nowoczesnych silników wysokoprężnych i benzynowych z turbodoładowaniem, podnoszący moc i moment obrotowy, opracowany i wyprodukowany w całości przez austriacką firmę STEINBAUER Performance. Produkt ten składa się z zaprogramowanego urządzenia oraz specjalnej wiązki elektrycznej umożliwiającej podłączenie do instalacji w konkretnym pojeździe.

Zalety z zastosowania modułu PowerBox STEINBAUER:

 • zwiększenie mocy i momentu obrotowego do ok. 20%,
 • redukcja spalania na poziomie ok. 5-8%,
 • zwiększenie elastyczności pojazdu,
 • zmniejszenie częstotliwości przełączania biegów, co znacząco wpływa na zmniejszenie zużycia sprzęgła i skrzyni biegów,
 • brak negatywnego wpływu na jednostkę napędową i jej żywotność,
 • brak negatywnej emisji spalin,
 • urządzenie odporne na wstrząsy, kurz, wilgoć,
 • możliwość włączania i wyłączania pracy modułu z poziomu telematyki DBK Fleet Management,
 • możliwość zastosowania zarówno do silników Diesla, benzynowych, jak i elektrycznych,
 • brak ingerencji modułu w zwiększenie ciśnienia doładowania i ciśnienia paliwa,
 • szybki zwrot kosztów inwestycji w moduł już po ok. 6 miesiącach,
 • możliwość przełożenia modułu do innego pojazdu (tej samej marki, modelu, wersji) w zależności od potrzeb użytkownika.

 

25 lat doświadczenia

Firma STEINBAUER współpracuje z czołowymi markami motoryzacyjnymi, dostarczając produkty do samochodów osobowych, maszyn rolniczych, sprzętu ciężkiego, maszyn leśnych, ciężarówek, pick-upów, furgonetek, a także kamperów. Zdobyte w ciągu 25 lat doświadczenie w branży i wiedza na temat sterowników silnika dla szerokiej gamy marek pojazdów pozwoliły opracować nowoczesne rozwiązania, bezpiecznie optymalizujące wzrost mocy i momentu obrotowego.

Począwszy od produktów przeznaczonych do pojazdów osobowych wyposażonych w silniki Diesla, późniejszy sukces był efektem ciężkiej pracy i determinacji. Chcąc uniknąć podobnych jak u konkurencji wpadek związanych z produktami, które koncentrowały się na inwazyjnych metodach strojenia, takich jak dostrajanie chipów i flashowanie, firma przyjęła wizję opracowania produktu wyższej klasy, który wykorzystywałby zaawansowany sposób sterowania układem wtryskowym, bazujący na dodatkowym module elektronicznym zgodnym z zasadą Plug and Play (Podłącz i Jedź).

STEINBAUER postawił na ciągły rozwój i wysokiej jakości przyszłościowe produkty, wspierane przez światowej klasy obsługę klienta. Firma działa w ponad 30 krajach, teraz również i w Polsce bazując na silnej i profesjonalnej sieci dystrybutorów oraz dealerów.

Grupa DBK jako autoryzowany sprzedawca i instalator produktów marki STEINBAUER na terenie Polski, posiada rozbudowaną sieć sprzedażowo-serwisową oraz wykwalifikowaną kadrę, co stanowi zaplecze do profesjonalnej obsługi klienta.

Skontaktuj się z nami:
kom. +48 505 90 90 90
e-mail: steinbauer@grupadbk.com

Pobierz ulotkę

Przejdź do paska narzędzi