polassur-pzu-ubezpieczenia-dbk

Kluczowy Partner PZU

TOTAL CARE – to nadrzędna filozofia Grupy DBK oznaczająca, że nie tylko sprzedajemy i serwisujemy ciężarówki, ale zapewniamy przedsiębiorcom pełną obsługę – obejmującą m.in. także finansowanie czy ubezpieczenie. Cieszymy się, gdy jesteśmy doceniani także za coś, co z założenia stanowić miało wartość dodaną. Oferta ubezpieczeń w Grupie DBK została nagrodzona tytułem Kluczowy Partner PZU 2021!

Piątek, trzynastego maja, okazał się datą wyjątkowo szczęśliwą dla naszej multiagencji POL-ASSUR Sp. z o.o., będącej częścią Grupy DBK. To właśnie tego dnia, w Hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi odbyła się uroczysta Gala Multiagentów PZU 2022 na którą otrzymaliśmy zaproszenie. Multiagencja POL-ASSUR Sp. z o.o. znalazła się w gronie najlepszych multiagentów współpracujących z PZU w roku 2021.

Z rąk Członka Zarządu PZU SA i PZU Życie Małgorzaty Kot i Dyrektora Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej Macieja Wolińskiego otrzymaliśmy wyróżnienie KLUCZOWY PARTNER PZU 2021. Nagrodę odebrał Tomasz Rapińczuk, Dyrektor Pionu Ubezpieczeń w Grupie DBK, Prezes Zarządu POL-ASSUR Sp. z o.o.

To wyjątkowa i ważna forma uznania dla nas, z której bardzo się cieszymy.

Przejdź do paska narzędzi