Grupa DBK partnerem 27 edycji OTWS

Znamy już finalistów Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej – najlepszych uczniów techników i szkół branżowych, ekspertów poszczególnych dziedzin. Przez ostatnie lata konkurs odbywał się przy okazji targów Poznań Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej. Tegoroczna, 27. edycja odbyła 21 kwietnia w 100% online, ale mimo to nie brakowało emocji, rywalizacji i trudnych pytań.

Organizatorami turnieju było Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej, Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku, firma Sosnowski oraz miesięcznik Nowoczesny Warsztat. Grupa DBK była jednym z partnerów tego wydarzenia, a dla zwycięzców przygotowaliśmy upominki.

W konkursie wzięło udział 742 kandydatów, uczniów szkół samochodowych z całego kraju. Szkolenia przed turniejem miały formę warsztatów online. Jeden z naszych firmowych ekspertów – Marcin Żaak – przygotował dla uczestników materiał szkoleniowy nt.: Układy wspomagające bezpieczeństwo bierne w pojazdach ciężarowych. Jeśli i Wy chcielibyście poszerzyć wiedzę, to zachęcamy do obejrzenia materiału.

Pełna lista zwycięzców oraz komplet wyników OTWS 2021 znajduje się na stronie internetowej: www.otws.sosnowski.pl.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnej edycji turnieju!

Przejdź do paska narzędzi