Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu!

„Odblask to nie obciach” to wyjątkowa akcja społeczna, organizowana wspólnie przez Indykpol AZS Olsztyn oraz Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny jako Grupa DBK możemy dołączyć do tej szlachetnej inicjatywy, zachęcając do zadbania o własne bezpieczeństwo.

Akcja ma kluczowe znaczenie w kontekście bezpieczeństwa, szczególnie wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Zwraca uwagę na fakt, że zmrok, mgła, opady deszczu czy śniegu znacznie ograniczają widoczność pieszych. Stąd też, nasze zaangażowanie w promowanie używania odblasków – nie jako obciachu, ale jako środka bezpieczeństwa i troski o własne życie.

Serdecznie zapraszamy na emocjonujący mecz Indykpol AZS Olsztyn – PSG Stal Nysa, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 29 stycznia, w Hali Urania o godz. 17.30. W trakcie tego wydarzenia, młodzi fani siatkówki otrzymają specjalne worki odblaskowe, a siatkarze wystąpią w kamizelkach odblaskowych – wszystko to, aby zwiększyć świadomość znaczenia bycia widocznym na drodze.

Zobacz materiał wideo:

Grupa DBK jest dumna, że może być częścią tak ważnej inicjatywy. Wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Olsztynie, Indykpolem AZS Olsztyn i innymi partnerami, dążymy do tego, aby nasze ulice były bezpieczniejsze dla wszystkich.

Pamiętajmy – #OdblaskToNieObciach. Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu!

Do zobaczenia na stadionie!

Przejdź do paska narzędzi