Grupa DBK aktywnie dla Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

Już po raz czwarty pracownicy Grupy DBK będą zbierać cenne kilometry dla Fundacji „Przyszłość dla Dzieci’, które na koniec sezonu zostaną przekazane w formie finansowego wsparcia małym podopiecznym.

„Grupa DBK Aktywnie” to akcja, którą tworzą pracownicy firmy, biorąc udział w biegach City Trail w całej Polsce. Przez najbliższe 6 miesięcy będą zbierać cenne kilometry, które na koniec sezonu trafią w formie finansowego wsparcia na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Przed nami już czwarta edycja akcji – do tej pory udało się wybiegać prawie 6000km, dzięki czemu udało się przekazać 60 000zł na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

W tegorocznej edycji drużyny Grupy DBK mają w planach równie imponujące wyniki jak w ubiegłych latach. Będą startować m.in. w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Olsztynie, Wrocławiu, Katowicach.

„Grupa DBK aktywnie” wpisała się na stałe do naszego kalendarza działań charytatywnych, co bardzo mnie cieszy! Już po raz czwarty pomożemy Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, która przez ostatnie lata stała nam się wyjątkowo bliska, a jej los nie pozostaje nam obojętnym. Szczególnie napawa mnie dumą fakt, że akcję tworzą nasi pracownicy – to tylko i wyłącznie ich zasługa, że przez ostatnie 3 lata zrobiliśmy tyle dobrego dla fundacji. W Grupie DBK stawiamy na zdrowy i aktywny tryb życia, więc tym bardziej cieszę się, że możemy go promować wśród innych poprzez naszą akcję. Nie pozostaje mi nic innego, jak trzymać kciuki za sukces w tegorocznej edycji! – mówi Ireneusz Sobieski, prezes Grupy DBK.

Przejdź do paska narzędzi