DziałaMy i pomagaMy

W czasach pandemii koronawirusa, hasło społeczna odpowiedzialność biznesu nabiera szczególnego znaczenia. Teraz, jak nigdy wcześniej, polskie firmy solidarnie włączają się w działania przeciwdziałające rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19.

Dla nas, Grupy DBK, to czas wyjątkowej mobilizacji i zaangażowania w trudną walkę z niewidzialnym przeciwnikiem. Działamy i pomagamy, wspierając tych, którzy każdego dnia walczą dla nas na pierwszej linii frontu.

#WspieramySzpital, dlatego Rada Nadzorcza i Kierownictwo Grupy DBK przekazało środki finansowe na zakup sprzętu medycznego oraz środków ochrony indywidualnej dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

W oddziałach DBK Truck Center ruszyła także inicjatywa pracowników, w ramach której zbieramy kremy i środki ochronne do rąk, a następnie przekazujemy je szpitalom i placówkom medycznym.

Pamiętajmy, ze w obecnej sytuacji liczy się każda forma wsparcia, a od tego jak szybko opanujemy pandemię koronawirusa zależy nasze bezpieczeństwo, zdrowie i przyszłość.

Bądźmy razem i zadbajmy o NASZE bezpieczeństwo!

Przejdź do paska narzędzi