Dealer Roku IVECO 2023

Z ogromną dumą ogłaszamy, że spółka CTC, należąca do Grupy DBK, zdobyła 2 miejsce w Dealer Roku IVECO 2023!

To wyjątkowy moment dla nas wszystkich w Grupie DBK, potwierdzający najwyższą jakość naszych usług. Bycie uznawanym za jednego z najlepszych dealerów IVECO w Polsce to dowód na to, że oferowana przez nas kompleksowa obsługa stoi na najwyższym poziomie.

To wyróżnienie jest wynikiem całorocznej pracy naszego zespołu, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, oferuje rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki i potrzeb każdego biznesu, gwarantując tym samym najwyższy standard obsługi i satysfakcję naszych klientów. To właśnie ich opinie i sugestie są dla nas nieocenionym źródłem wiedzy, które pozwala nam na ciągłe ulepszanie oferowanych usług. Współpraca z marką IVECO umożliwia nam dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań, które następnie adaptujemy, aby sprostać różnorodnym i specyficznym wymaganiom naszych klientów. Razem tworzymy historię sukcesu!

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to wyróżnienie i obiecujemy, że nie ustaniemy w dążeniu do bycia jeszcze lepszymi i zdobyciu kolejnych wyróżnień w przyszłości.

Wybierając IVECO, wybierz jednego z NAJLEPSZYCH DEALERÓW tej marki w Polsce! Grupę DBK!

Przejdź do paska narzędzi