Czy naczepa to najsłabsze ogniwo zestawu?

Czy transport się faktycznie (nie)opłaca? Gdzie szukać prawdziwych oszczędności? Jak podnosić rentowność firmy dzięki nowym technologiom? Jakie opcje finansowania floty są najbardziej korzystne? Jak szukać i zatrzymać kierowców? Jakie zagrożenia niesie za sobą prowadzenie firmy transportowej w Polsce i jak ich unikać? M.in. na te pytania poszukamy odpowiedzi w #Szerokości Podcast – pierwszym na polskim rynku podcaście o transporcie!

W wirtualnym eterze poruszać będziemy tematy bliskie, ciekawe i ważne dla przedsiębiorców działających w sektorze TSL. Nie zabraknie tematów związanych z doborem najbardziej optymalnych form finansowania, ale i narzędzi. Oczywiście bardzo mocnym elementem będzie to, co wszyscy kochamy, czyli MOTORYZACJA – w szczególności ciężka. A przed naszym mikrofonem pojawią się najlepsi eksperci w branży – i to zarówno po stronie gości, jak i osoby prowadzącej!

A już teraz mamy dla Was pierwszy odcinek! Naczepy, czyli temat traktowany nieco po macoszemu, a jednak mający ogromy wpływ na kondycję nie tylko zestawu, ale również firmy transportowej!

– Czym się kierować, wybierając naczepę?
– Jak obliczyć realny koszt użytkowania naczepy?
– Czy kierowcy, wybierając firmę jako potencjalnego pracodawcę, zwracają uwagę na naczepy?
– Komfort naczepy – czy istnieje coś takiego?

M.in. na te pytania odpowiedzi znajdziecie w pierwszym odcinku Szerokości Podcast!

Posłuchajcie i pooglądajcie >>

Bądźcie z nami i śledźcie nas!

#Szerokości

Przejdź do paska narzędzi