Szczecin

W Grupie DBK, w naszej codziennej pracy, pasjonujemy się przede wszystkim motoryzacją oraz branżą transportową, ale w wolnych chwilach poświęcamy się różnym dyscyplinom sportowym. Jedną z nich jest bieganie, stąd też Grupa DBK postanowiła w tym roku wesprzeć olsztyńską fundację.. oczywiście biegając!

Drużyny pracowników Grupy DBK z oddziałów w całej Polsce biorą udział w City Trail, największym cyklu biegów przełajowych na dystansie 5km. Biegi odbywają się w każdy weekend w różnych miastach, a ich trasy wyróżniają się pięknym otoczeniem lasów, jezior, parków krajobrazowych, przez które przebiegają.

W tegorocznej edycji nasze drużyny biegają w szczytnym celu – Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Każdy pokonany przez nas kilometr zasili konto organizacji, a oficjalne przekazanie funduszy będzie miało miejsce po zakończeniu sezonu biegowego City Trail.

Za nami pierwsze biegi w Warszawie, Olsztynie, Wrocławiu, Szczecinie oraz Katowicach, a pokonany dystans biegaczy Grupy DBK to już 190 km!

Nasze zmagania relacjonujemy na naszym koncie FB „Szerokości!”(hiperłącze – https://www.facebook.com/Szerokosci/) – zapraszamy do kibicowania!

Przejdź do paska narzędzi