Serwis Yutong

Yutong

Grupa DBK posiada autoryzację serwisową autobusów miejskich Yutong Bus – także tych najnowszej generacji z napędem elektrycznym. Ten azjatycki potentat w produkcji pojazdów do przewozu osób działa już na wielu kontynentach. Ma również duże aspiracje na podbój rynków europejskich. Pomaga mu w tym nie tylko szeroka paleta nowoczesnych, dobrze zaprojektowanych i ekologicznych pojazdów, ale także coraz szersza sieć specjalistycznych stacji serwisowych.


Opieka serwisowa na najwyższym poziomie

Zasada jest prosta – im więcej autobusów tej marki w Polsce, im więcej miast decyduje się na ich zakup, tym szersza i bardziej profesjonalna musi być sieć punktów serwisowych pozwalających na bezproblemową eksploatacje tych pojazdów. Zadaniem odpowiednio przeszkolonych serwisantów jest natomiast profesjonalne wsparcie techniczne i maksymalne skrócenie przestojów wynikających z zaplanowanych przeglądów gwarancyjnych i niezbędnych napraw. 

Grupa DBK ma bardzo duże doświadczenie w serwisowaniu pojazdów użytkowych różnych marek i posiada obecnie dwa autoryzowane punkty serwisowe Yutong: w Krakowie oraz Olsztynie. Już teraz planuje otwarcie trzeciej lokalizacji, która pozwoli na dalsze zdobywanie rynku oraz fachową obsługę taboru azjatyckiego producenta.

Z autobusów tej marki już dziś korzysta m.in. gmina Bobowa w województwie małopolskim oraz miasto Polkowice w województwie dolnośląskim. Testy tych pojazdów mają za sobą m.in. miasto Gdańsk i Jaworzno. Największe do tej pory zamówienie – na 741 elektrycznych autobusów Yutong – wpłynęło z bliskowschodniego Kataru, gdzie kraj ten – z uwagi na zasobny portfel – mógł pozwolić sobie na zakup pojazdów dowolnej z marek. W Polsce generalnym przedstawicielem Yutong jest firma Bus Nex.


Autoryzowany serwis

Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne autobusów marki Yutong realizowane są w poniższych oddziałach DBK Truck Center.

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi