Serwis Yutong

Yutong

Grupa DBK posiada autoryzację serwisową autobusów miejskich Yutong Bus – także tych najnowszej generacji z napędem elektrycznym. Ten azjatycki potentat w produkcji pojazdów do przewozu osób działa już na wielu kontynentach. Dziennie z fabryki wyjeżdża 445 autobusów Yutong, a tylko w 2021 r. firma dostarczyła ich ponad 42 tys. Największe do tej pory zamówienie – na 741 elektrycznych autobusów – wpłynęło z bliskowschodniego Kataru. Firma ma również duże aspiracje na podbój rynków europejskich. Pomaga jej w tym nie tylko szeroka paleta nowoczesnych, dobrze zaprojektowanych i ekologicznych pojazdów, ale także coraz szersza sieć specjalistycznych stacji serwisowych.

W Polsce generalnym przedstawicielem Yutong Bus jest firma BusNex. Z autobusów tej marki już dziś korzysta m.in. gmina Bobowa w województwie małopolskim, miasto Polkowice w województwie dolnośląskim, miasto Lidzbark Warmiński w województwie warmińsko-mazurskim, gmina Ojrzeń w województwie mazowieckim oraz gmina Śniadowo w województwie podlaskim.


Opieka serwisowa na najwyższym poziomie

Zasada jest prosta – im więcej autobusów tej marki w Polsce, im więcej miast decyduje się na ich zakup, tym szersza i bardziej profesjonalna musi być sieć punktów serwisowych pozwalających na bezproblemową eksploatację tych pojazdów. Zadaniem odpowiednio przeszkolonych serwisantów jest natomiast profesjonalne wsparcie techniczne i maksymalne skrócenie przestojów wynikających z zaplanowanych przeglądów gwarancyjnych i niezbędnych napraw. 

Grupa DBK ma bardzo duże doświadczenie w serwisowaniu pojazdów użytkowych różnych marek i posiada obecnie trzy autoryzowane punkty serwisowe Yutong: w Krakowie, Olsztynie oraz Białymstoku. Już teraz planuje otwarcie czwartej lokalizacji, która pozwoli na dalsze zdobywanie rynku oraz fachową obsługę taboru azjatyckiego producenta.


Autoryzowany serwis

Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne autobusów marki Yutong realizowane są w poniższych oddziałach DBK Truck Center.

Przejdź do paska narzędzi