25 LAT DOŚWIADCZENIA W TECHNOLOGII ZWIĘKSZANIA MOCY

Austriacka firma STEINBAUER Performance współpracuje z czołowymi markami motoryzacyjnymi, dostarczając produkty do samochodów osobowych, maszyn rolniczych, sprzętu ciężkiego, maszyn leśnych, ciężarówek, pick-upów, furgonetek, a także kamperów.

Zdobyte w ciągu 25 lat doświadczenie w branży i wiedza na temat sterowników silnika dla szerokiej gamy marek pojazdów pozwoliły opracować nowoczesne rozwiązania, bezpiecznie optymalizujące wzrost mocy i momentu obrotowego. Począwszy od produktów przeznaczonych do pojazdów osobowych wyposażonych w silniki Diesla, późniejszy sukces był efektem ciężkiej pracy i determinacji. Chcąc uniknąć podobnych jak u konkurencji wpadek związanych z produktami, które koncentrowały się na inwazyjnych metodach strojenia, takich jak dostrajanie chipów i flashowanie, firma przyjęła wizję opracowania produktu wyższej klasy, który wykorzystywałby zaawansowany sposób sterowania układem wtryskowym, bazujący na dodatkowym module elektronicznym zgodnym z zasadą Plug and Play (Podłącz i Jedź).


POWERBOX STEINBAUER

Moduł POWERBOX STEINBAUER to produkt wykorzystujący zaawansowany sposób sterowania układem wtryskowym, podnoszący moc i moment obrotowy. Jest to dodatkowy moduł elektroniczny, działający na zasadzie Plug and Play (podłącz i jedź), umożliwiający podłączenie do instalacji w konkretnym pojeździe.

Zapewnia ZWIĘKSZENIE MOCY o ok. 20% i ZMNIEJSZENIE ZUŻYCIA PALIWA nawet o 8-10%, co gwarantuje zwrot inwestycji już po kilku miesiącach od zakupu.

tuning ciężarówek

3-letnia gwarancja na urządzenie

większa moc w ciężarówce

montaż w serwisie Grupy DBK lub siedzibie Klienta

zwiększanie mocy silnika ciężarowego

obsługa opiekuna produktowego klienta

tuning ciągnika siodłowego

pełne wsparcie serwisu fabrycznego


ZALETY MODUŁU POWERBOX STEINBAUER

Moduł Powerbox STEINBAUER - chiptuning silników ciężarowych

zwiększenie mocy i momentu obrotowego do ok. 20 proc.,

redukcja spalania na poziomie ok. 5-8 proc.,

zwiększenie elastyczności pojazdu,

zmniejszenie częstotliwości przełączania biegów, co znacząco wpływa na zmniejszenie zużycia sprzęgła i skrzyni biegów,

brak negatywnego wpływu na jednostkę napędową i jej żywotność,

brak negatywnej emisji spalin,

urządzenie odporne na wstrząsy, kurz, wilgoć,

możliwość włączania i wyłączania pracy modułu z poziomu telematyki DBK Fleet Management,

możliwość zastosowania zarówno do silników Diesla, benzynowych, jak i elektrycznych,

brak ingerencji modułu w zwiększenie ciśnienia
doładowania i ciśnienia paliwa,

szybki zwrot kosztów inwestycji w moduł już po kilku miesiącach (przy założeniu ok. 10 000 km miesięcznie oraz redukcji spalania o 2 litry),

możliwość przełożenia modułu do innego pojazdu (tej samej marki, modelu, wersji) w zależności od potrzeb użytkownika.


MONTAŻ I SERWIS

Jako autoryzowany sprzedawca i instalator produktów marki STEINBAUER na terenie Polski posiadamy rozbudowaną sieć sprzedażowo-serwisową oraz wykwalifikowaną kadrę, co stanowi zaplecze do profesjonalnej obsługi klienta. Usługi montażu oraz naprawy – zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne realizowane są w poniższych oddziałach DBK Truck Center.

Przejdź do paska narzędzi