Auto detailing – olsztyńska dbałość o szczegóły

DBK Truck Center Olsztyn MAN to jedyny punkt serwisowy na mapie Grupy DBK, w którym można wykonać komplet usług pozwalających na maksymalne podniesienie walorów estetycznych pojazdu.

Mowa tu o auto detailingu, w ramach którego zarówno karoseria i szyby, jak i wnętrze pojazdu, podlegają starannemu, wieloetapowemu czyszczeniu, które obejmuje:

– woskowanie,
– aplikację powłoki ceramicznej,
– pranie tapicerki samochodowej,
– polerowanie lamp.


Detailing wnętrza pojazdu

Wykonujemy profesjonalne usługi czyszczenia, regeneracji oraz konserwacji wnętrza pojazdu – tapicerki, podsufitki, kokpitu, elementów plastikowych i metalowych – z dbałością o każdy szczegół.

Detailing zewnętrzny pojazdu

Wykonujemy profesjonalną usługę mycia, czyszczenia, polerowania i konserwacji pojazdów. Karoseria i szyby są dokładnie oczyszczone z zanieczyszczeń, a następnie powłoka lakiernicza oraz lampy poddawane są polerowaniu w celu usunięcia wszystkich rys i niedoskonałości. Konserwacja woskiem chroni powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Najskuteczniejszą metodą ochrony lakieru jest zabezpieczenie powłoką ceramiczną, która dodatkowo pozwala uzyskać tzw. efekt lustra. Ceramika chroni lakier przed uszkodzeniami (promieniowanie UV, wysokie temperatury, sól drogowa, ptasie odchody), pogłębia jego kolor i zwiększa połysk, nie wpływając na jego grubość. Jej hydrofobowość pozwala dużo szybciej i łatwiej usuwać wszelkie zanieczyszczenia powierzchni. Wymaga jedynie odświeżenia (powtórzenia aplikacji) dopiero po 5 latach.

Choć powłokę ceramiczną zaleca się nakładać od razu po wyjeździe z salonu, a najlepiej jeszcze przed, można ją aplikować także na używanym samochodzie. W tym przypadku warto oddać auto w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o każdy szczegół.

Przejdź do paska narzędzi