25/25 Challenge – wyzwanie podjęte!

W Grupie DBK lubimy wyzwania. Do tego stopnia, że mimo iż mamy ich sporo każdego dnia, to jeszcze sami sobie wymyślamy kolejne. Z okazji 25-lecia Grupy DBK wystartowaliśmy z akcją 25/25 Challenge, której celem jest promocja ruchu, aktywności oraz postaw proekologicznych.

25/25 Challenge to  firmowe wyzwanie sportowe, przygotowane z myślą o wszystkich pracownikach Grupy DBK. Zabawa podzielona jest na 6 miesięcznych edycji. Nagradzamy nie tylko za pokonane kilometry, ale również za sam fakt wykonania aktywności oraz za regularność – ważne, żeby konsekwentnie ruszać się każdego dnia. Początkujący biegacz czy fan rekreacyjnych przejazdów rowerem ma podobne szanse, co osoba, aktywnie uprawiająca sport. Rywalizujemy nie tylko indywidualnie, ale też między zespołami! 

Pierwszą z akcji było „25 000 kilometrów na 25-lecie”, w ramach której nasi pracownicy z całej Polski musieli wspólnie pokonać 25 000 kilometrów – biegnąc, spacerując, bądź na rowerze. 

Trudne zadanie? Determinacja i zaangażowanie pracowników przerosły nasze oczekiwania, bowiem nasz zespół pokonał taki dystans w ciągu 2 tygodni! Oczywiście to nie koniec zabawy – po prostu podnieśliśmy sobie poprzeczkę!

#25/25Challenge
#DeBeściaKi

Przejdź do paska narzędzi