Sieć serwisowo-sprzedażowa

Biuro Zarządu DBK Group / ul. Lubelska 43 a / 10-410 Olsztyn,
Numer telefonu: + 48 89 539 73 16

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Olsztyn DAF Więcej
Adres
ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Biuro
+48 (89) 621 97 00
Godziny otwarcia
Pn-czw 7-22:30, pt 7-22, sob 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marcin Przybysz, Dyrektor Handlowy m.przybysz@grupadbk.com 48 784 009 681

Tomasz Gruss, Przedstawiciel Handlowy t.gruss@grupadbk.com 48 600 050 026

Krzysztof Dol, Przedstawiciel Handlowy k.dol@grupadbk.com 48 784 000 932

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 320 98 07
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-21, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Narkowicz Maciej, Przedstawiciel handlowy m.narkowicz@grupadbk.com 48 668 426 332

Rafał Pichla, Przedstawiciel Handlowy r.pichla@grupadbk.com 48 883 362 318

Zbigniew Myśkiewicz, Kierownik Oddziału ds. sprzedaży pojazdów z.myskiewicz@grupadbk.com 48 600 050 007

Jacek Błaszkowski, Przedstawiciel Handlowy j.blaszkowski@grupadbk.com 48 600 050 006

DBK Truck Center Szczecin Więcej
Adres
ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
Biuro
+48 (91) 883 83 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-22, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-szczecin/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Tomasz Przeździęk, Przedstawiciel Handlowy t.przezdziek@grupadbk.com 48 602 750 743

Przemysław Korniago, Dyrektor Handlowy p.korniago@grupadbk.com 48 600 022 250

DBK Truck Center Koszalin Więcej
Adres
ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino
Biuro
+48 (94) 316 65 70
Godziny otwarcia
Pn-pt 8- 18, sob. 8-13
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-koszalin/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marcin Kraska, Przedstawiciel handlowy m.kraska@grupadbk.com 48 662 241 564

Łukasz Garstka, Przedstawiciel Handlowy l.garstka@grupadbk.com 48 728 413 463

Przemysław Korniago, Dyrektor Handlowy p.korniago@grupadbk.com 48 600 022 250

DBK Truck Center Toruń Więcej
Adres
ul. Poznańska 290 D, 87-100 Toruń
Biuro
+48 (56) 658 03 02
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-torun/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Sławomir Marlewski, Przedstawiciel Handlowy s.marlewski@grupadbk.com 48 662 241 621

DBK Truck Center Białystok Więcej
Adres
ul. Jana Pawła II nr 102, 15-704 Białystok
Biuro
+48 (85) 878 48 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-22, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF,  pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-bialystok/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Maciej Sądel, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.sadel@grupadbk.com 48 664 049 649

Mikołaj Żak, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.zak@grupadbk.com 48 664 049 749

daf

Paweł Walicki, Przedstawiciel Handlowy p.walicki@grupadbk,com 48 664 026 303

Jarosław Mańkut, Przedstawiciel Handlowy j.mankut@grupadbk.com 48 600 050 010

Robert Szymczyk, Dyrektor Handlowy r.szymczyk@grupadbk.com 48 600 040 038

DBK Truck Center Kraków Więcej
Adres
ul. Ujastek 11, 31-752 Kraków
Biuro
+48 (12) 328 38 80
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis IVECO, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-krakow/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Marcin Kiełtyka, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich m.kieltyka@grupadbk.com 48 660 539 465

Jacek Rusek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.rusek@grupadbk.com 48 728 408 991

Piotr Brzozowski, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich p.brzozowski@grupadbk.com 48 509 660 457

Michał Liszka, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich m.liszka@grupadbk.com 48 604 061 561

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 (32) 342 77 70
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-20, sob. 7-13
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Oliwia Piecha, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich o.piecha@grupadbk.com +48 53 952 25 73

Mateusz Bocheński, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.bochenski@grupadbk.com +48 504 205 055

Daria Porębska, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.porebska@grupadbk.com 48 668 468 350

Tomasz Stermach, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich t.stermach@grupadbk.com 48 664 163 764

Agnieszka Króliczek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Daniel Korbel, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.korbiel@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

Filip Słoniec, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich f.sloniec@grupadbk.com 48 662 155 210

Jarosław Gromala, Kierownik Działu Telemarketingu j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

DBK Truck Center Lublin Więcej
Adres
Bystrzejowice Pierwsze 85B, 21-050 Piaski
Biuro
+48 (81) 469 87 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis IVECO, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-lublin/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Bernard Długoborski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich b.dlugoborski@grupadbk.com 48 608 340 740

Paweł Madej, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich p.madej@grupadbk.com 48 662 286 086

Grzegorz Ogrodnik, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich g.ogrodnik@grupadbk.com 48 504 205 169

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 22 129 12 12
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze  IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Piotr Potera, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów p.potera@grupadbk.com +48 604 252 365

Krzysztof Rudzik, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich k.rudzik@grupadbk.com 48 600 467 031

Maciej Poradzisz, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.poradzisz@grupadbk.com +48 606 666 605

Jacek Czaplicki, Regionalny Kierownik Sprzedaży j.czaplicki@grupadbk.com 48 882 133 716

Jarosław Ścisło, Regionalny Kierownik Sprzedaży 48 602 379 464

Przemysław Mosiewicz, Kierownik Sprzedaży Pojazdów Nowych 48 660 717 149

Rafał Słowik, Regionalny Kierownik Sprzedaży r.slowik@grupadbk.com +48 882 133 708

Piotr Onyszko, Regionalny Kierownik Sprzedaży p.onyszko@grupadbk.com +48 538 245 860

DBK Truck Center Wrocław Więcej
Adres
ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Biuro
+48 71 799 45 45
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 8-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis KOEGEL, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-wroclaw/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Marek Ulrych, Przedstawiciel Handlowy m.ulrych@grupadbk.com 48 784 000 944

Marcin Baszniak, Przedstawiciel Handlowy m.baszniak@grupadbk.com 48 883 374 512

Robert Mamzer, Dyrektor Handlowy r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 (77) 402 65 31
Godziny otwarcia
pn- pt 7-20, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Grzegorz Steciak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów g.steciak@grupadbk.com 48 735 952 096

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Robert Mamzer, Dyrektor Handlowy r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Sebastian Lisiecki, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów s.lisiecki@grupadbk.com 48 539 732 381

Przemysław Siwek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów przemyslaw.siwek@onroad.com.pl 48 668 455 443

Marek Matuszewski, Dyrektor Działu Sprzedaży Pojazdów m.matuszewski@grupadbk.com 48 668 455 449

Paweł Wróblewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów p.wroblewski@grupadbk.com 48 668 455 444

DBK Truck Center Sosnowiec Więcej
Adres
ul. Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Biuro
+48 (32) 733 80 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis IVECO, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-sosnowiec/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Filip Piecha, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów f.piecha@grupadbk.com 48 539 195 170

Konrad Miś, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów k.mis@grupadbk.com 48 668 110 658

Mateusz Mruk, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów m.mruk@grupadbk.com 48 784 000 941

Patryk Rogalski, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów 48 883 374 510

Bartosz Półtorak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów b.poltorak@grupadbk.com 48 883 374 532

Artur Król, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów a.krol@grupadbk.com 48 784 000 946

Jacek Jacko, Dyrektor Sprzedaży Flotowej Oddział Śląsk j.jacko@grupadbk.com 48 883 374 516

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

iveco

Daniel Korbel, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.korbiel@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

DBK Truck Center Dane kontaktowe - Podkarpackie Więcej
Adres
-
Biuro
-
Godziny otwarcia
-
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Jarosław Gromala, Kierownik Działu Telemarketingu j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

DBK Truck Center Olsztyn IVECO Więcej
Adres
ul. Lubelska 48, 10-409 Olsztyn
Biuro
+48 (89) 543 40 22
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-20, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze i ciężarowe IVECO,  serwis IVECO, części zamienne, TACHO https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-3/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Hubert Cendrowski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów h.cendrowski@grupadbk.com +48 692 201 123

Borys Bieniewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów b.bieniewski@grupadbk.com +48 660 450 077

Grzegorz Jakubczyk, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów g.jakubczyk@grupadbk.com +48 606 296 782

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
pon.-czw. 7-20 pt. 7-20, sob. 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Michał Podzerek, Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży Pojazdów m.podzerek@grupadbk.com 48 661 310 969

Sebastian Lisiecki, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów s.lisiecki@grupadbk.com 48 539 732 381

Paweł Girguś, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich p.girgus@grupadbk.com 48 539 735 208

Adam Radziejewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.radziejewski@grupadbk.com 48 539 732 375

DBK Truck Center DBK Truck Center Suwałki Więcej
Adres
ul. Szafirowa 6, 16-400 Suwałki
Biuro
+48 87 618 15 80
Godziny otwarcia
7:00 - 22:00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Dariusz Szymczyk, Przedstawiciel handlowy d.szymczyk@grupadbk.com +48 600 384 972

daf

Jarosław Mańkut, Przedstawiciel Handlowy j.mankut@grupadbk.com 48 600 050 010

Punkt Partnerski Targor-Truck Więcej
Adres
ul. Ławy 97, 07-411 Rzekuń k/Ostrołęki
Biuro
+48 (29) 765 41 21
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-17, so 8-13
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Marcin Maliszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich M.Maliszewski@grupadbk.com 48 882 133 716

Punkt Partnerski Tirmet Więcej
Adres
ul. Radzyńska 4, 21-560 Międzyrzec Podlaski
Biuro
+48 (83) 371 61 60
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-20, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Paweł Leśniak, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich p.lesniak@grupadbk.com 48 600 384 972

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis