Sieć serwisowo-sprzedażowa

Biuro Zarządu DBK Group / ul. Lubelska 43 a / 10-410 Olsztyn,
Numer telefonu: + 48 89 539 73 16

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Olsztyn DAF Więcej
Adres
ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 97 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marcin Przybysz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży m.przybysz@grupadbk.com 48 784 009 681

Tomasz Gruss, Koordynator Sprzedaży t.gruss@grupadbk.com 48 600 050 026

Krzysztof Dol, Koordynator Sprzedaży k.dol@grupadbk.com 48 784 000 932

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 350 24 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 8.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Narkowicz Maciej, Koordynator Sprzedaży m.narkowicz@grupadbk.com 48 668 426 332

Rafał Pichla, Koordynator Sprzedaży r.pichla@grupadbk.com 48 883 362 318

Zbigniew Myśkiewicz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży z.myskiewicz@grupadbk.com 48 600 050 007

Piotr Rurka, Koordynator Sprzedaży p.rurka@grupadbk.com 48 538 621 860

DBK Truck Center Szczecin Więcej
Adres
ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
Biuro
+48 (91) 443 95 00
Godziny otwarcia
pn-pt 8.00-22.00, sob. 9.00-16.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-szczecin/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Tomasz Przeździęk, Koordynator Sprzedaży t.przezdziek@grupadbk.com 48 602 750 743

Przemysław Korniago, Regionalny Dyrektor Sprzedaży p.korniago@grupadbk.com 48 600 022 250

DBK Truck Center Koszalin Więcej
Adres
ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino
Biuro
+48 94 721 69 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8.00-20.00, sob. 8.00-16.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-koszalin/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Łukasz Garstka, Koordynator Sprzedaży l.garstka@grupadbk.com 48 728 413 463

Przemysław Korniago, Regionalny Dyrektor Sprzedaży p.korniago@grupadbk.com 48 600 022 250

DBK Truck Center Toruń Więcej
Adres
ul. Poznańska 290 D, 87-100 Toruń
Biuro
+48 (56) 658 03 02
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-torun/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Sławomir Marlewski, Koordynator Sprzedaży s.marlewski@grupadbk.com 48 662 241 621

DBK Truck Center Białystok Więcej
Adres
ul. Jana Pawła II nr 102, 15-704 Białystok
Biuro
+48 85 600 03 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF,  pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-bialystok/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Maciej Sądel, Koordynator Sprzedaży m.sadel@grupadbk.com 48 664 049 649

Mikołaj Żak, Koordynator Sprzedaży m.zak@grupadbk.com 48 664 049 749

daf

Paweł Walicki, Koordynator Sprzedaży p.walicki@grupadbk,com 48 664 026 303

Robert Szymczyk, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.szymczyk@grupadbk.com 48 600 040 038

DBK Truck Center DBK Truck Center Kraków - Skotniki Więcej
Adres
ul. Skotnicka 250, 30-394 Kraków
Biuro
+48 12 351 07 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

Iveco Kraków, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, części zamienne, części Iveco, części DAF, cześci MAN, TACHO, likwidacja szkód, Dealer Iveco Kraków https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-krakow/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Marcin Kiełtyka, Koordynator Sprzedaży m.kieltyka@grupadbk.com 48 660 539 465

Kazimierz Lenda, Regionalny Dyrektor Sprzedaży k.lenda@grupadbk.com 48 884 203 585

Jacek Rusek, Koordynator Sprzedaży j.rusek@grupadbk.com 48 728 408 991

Piotr Brzozowski, Koordynator Sprzedaży p.brzozowski@grupadbk.com 48 509 660 457

Michał Liszka, Koordynator Sprzedaży m.liszka@grupadbk.com 48 604 061 561

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 32 342 77 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Oliwia Piecha, Młodszy Koordynator Sprzedaży i Telemarketingu o.piecha@grupadbk.com 48 53 952 25 73

Mateusz Bocheński, Koordynator Sprzedaży m.bochenski@grupadbk.com 48 504 205 055

Daria Porębska, Koordynator Sprzedaży i Telemarketingu d.porebska@grupadbk.com 48 668 468 350

Agnieszka Króliczek, Koordynator Sprzedaży i Telemarketingu a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Koordynator Sprzedaży j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Daniel Korbel, Koordynator Sprzedaży d.korbiel@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Koordynator Sprzedaży t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

Jarosław Gromala, Kierownik Działu Sprzedaży i Telemarketingu j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

DBK Truck Center Lublin Więcej
Adres
Bystrzejowice Pierwsze 85B, 21-050 Piaski
Biuro
+48 81 475 75 40
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis IVECO, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-lublin/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Bernard Długoborski, Koordynator Sprzedaży b.dlugoborski@grupadbk.com 48 608 340 740

Grzegorz Ogrodnik, Regionalny Dyrektor Sprzedaży g.ogrodnik@grupadbk.com 48 504 205 169

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 22 129 12 12
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

Iveco Warszawa, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN Warszawa, serwis Koegel, części zamienne, części DAF, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, likwidacja szkód, przeglądy rejestracyjne, oskp Warszawa, Dealer Iveco Warszawa, aso MAN Warszawa, aso Iveco Warszawa https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Damian Adamus, Koordynator Sprzedaży d.adamus@grupadbk.com 48 604 252 365

Krzysztof Rudzik, Koordynator Sprzedaży k.rudzik@grupadbk.com 48 600 467 031

Jacek Czaplicki, Koordynator Sprzedaży j.czaplicki@grupadbk.com 48 882 133 716

Jarosław Ścisło, Koordynator Sprzedaży 48 602 379 464

Przemysław Mosiewicz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 660 717 149

DBK Truck Center Wrocław Więcej
Adres
ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Biuro
+48 71 711 94 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis KOEGEL, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-wroclaw/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marek Ulrych, Koordynator Sprzedaży m.ulrych@grupadbk.com 48 784 000 944

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Marcin Baszniak, Koordynator Sprzedaży m.baszniak@grupadbk.com 48 883 374 512

Robert Mamzer, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 (77) 402 65 31
Godziny otwarcia
pn- pt 7.00-20.00, sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Grzegorz Steciak, Koordynator Sprzedaży g.steciak@grupadbk.com 48 735 952 096

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Robert Mamzer, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Mariusz Kozłowski, Koordynator Sprzedaży m.kozlowski@grupadbk.com 48 668 455 446

Przemysław Siwek, Koordynator Sprzedaży przemyslaw.siwek@onroad.com.pl 48 668 455 443

Paweł Wróblewski, Koordynator Sprzedaży p.wroblewski@grupadbk.com 48 668 455 444

DBK Truck Center Sosnowiec Więcej
Adres
ul. Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Biuro
+48 32 630 63 20
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis IVECO, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-sosnowiec/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Konrad Miś, Koordynator Sprzedaży k.mis@grupadbk.com 48 668 110 658

Mateusz Mruk, Koordynator Sprzedaży m.mruk@grupadbk.com 48 784 000 941

Patryk Rogalski, Koordynator Sprzedaży 48 883 374 510

Bartosz Półtorak, Koordynator Sprzedaży b.poltorak@grupadbk.com 48 883 374 532

Artur Król, Koordynator Sprzedaży a.krol@grupadbk.com 48 784 000 946

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

iveco

Daniel Korbel, Koordynator Sprzedaży d.korbiel@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Koordynator Sprzedaży t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

DBK Truck Center Dane kontaktowe - Podkarpackie Więcej
Adres
-
Biuro
-
Godziny otwarcia
-
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Jarosław Gromala, Kierownik Działu Sprzedaży i Telemarketingu j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

DBK Truck Center Olsztyn IVECO Więcej
Adres
ul. Lubelska 48, 10-409 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 96 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-20.00 sob. 7.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze i ciężarowe IVECO,  serwis IVECO, części zamienne, TACHO https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-3/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Borys Bieniewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów b.bieniewski@grupadbk.com +48 660 450 077

Grzegorz Jakubczyk, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów g.jakubczyk@grupadbk.com +48 606 296 782

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Mateusz Krówczyński, Koordynator Sprzedaży m.krowczynski@grupadbk.com 48 538 815 382

Maciej Zając, Koordynator Sprzedaży m.zajac@grupadbk.com 48 532 793 333

Michał Podzerek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży m.podzerek@grupadbk.com 48 532 793 332

Paweł Girguś, Koordynator Sprzedaży p.girgus@grupadbk.com 48 539 735 208

DBK Truck Center DBK Truck Center Suwałki Więcej
Adres
ul. Szafirowa 6, 16-400 Suwałki
Biuro
+48 87 618 15 80
Godziny otwarcia
Pn- pt 7:00 - 22:00, sob. 7.00 - 15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi