Sieć serwisowo-sprzedażowa

Biuro Zarządu DBK Group / ul. Lubelska 43 a / 10-410 Olsztyn,
Numer telefonu: + 48 89 539 73 16

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 350 24 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 8.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Tomasz Ulasiński, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług t.ulasinski@grupadbk.com 48 883 374 555

Maciej Węsierski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług m.wesierski@grupadbk.com 48 606 678 465

Kacper Dakszewicz, Koordynator ds. Sprzedaży Internetowej i Analizy Cen Części k.dakszewicz@grupadbk.com 48 666 055 685

DBK Truck Center Szczecin Więcej
Adres
ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
Biuro
+48 (91) 443 95 00
Godziny otwarcia
pn-pt 8.00-22.00, sob. 9.00-16.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-szczecin/

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Hubert Klimas, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług h.klimas@grupadbk.com 48 784 000 919

DBK Truck Center Koszalin Więcej
Adres
ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino
Biuro
+48 94 721 69 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8.00-20.00, sob. 8.00-16.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-koszalin/

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Marcin Trembowelski, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.trembowelski@grupadbk.com 48 668 288 663

Jakub Bicz, Kierownik Działu Części j.bicz@grupadbk.com 48 728 433 749

Bartłomiej Stanger, Regionalny Dyrektor ds. Sprzedaży Części i Usług b.stanger@grupadbk.com 48 666 011 230

Marcin Kraska, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług m.kraska@grupadbk.com 48 662 241 564

DBK Truck Center Toruń Więcej
Adres
ul. Poznańska 290 D, 87-100 Toruń
Biuro
+48 (56) 658 03 02
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-torun/

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Jan Wasilewski, Kierownik Działu Części j.wasilewski@grupadbk.com 48 600 301 388

Waldemar Majorkowski, Doradca ds. Sprzedaży Części Używanych w.majorkowski@grupadbk.com 48 666 055 687

Jakub Klarkowski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług j.klarkowski@grupadbk.com 48 698 099 547

Adam Urbański, Regionalny Dyrektor Sprzedaży a.urbanski@grupadbk.com 48 668 131 219

DBK Truck Center Białystok Więcej
Adres
ul. Jana Pawła II nr 102, 15-704 Białystok
Biuro
+48 85 600 03 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF,  pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-bialystok/

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Krysztof Kraszewski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług 48 662 241 582

Sławomir Dąbrowski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług s.dabrowski@grupadbk.com 48 882 738 948

DBK Truck Center DBK Truck Center Kraków - Skotniki Więcej
Adres
ul. Skotnicka 250, 30-394 Kraków
Biuro
+48 12 351 07 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

Iveco Kraków, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, części zamienne, części Iveco, części DAF, cześci MAN, TACHO, likwidacja szkód, Dealer Iveco Kraków https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-krakow/

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 32 342 77 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

sprzedaż części zamiennych

Grzegorz Gwóźdź, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług g.gwozdz@grupadbk.com 48 734 130 135

Tomasz Polak, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług t.polak@grupadbk.com 48 664 956 056

Ewa Łuczkiewicz, Kierownik Działu Części e.luczkiewicz@grupadbk.com 48 784 000 955

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części i Usług d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

DBK Truck Center Lublin Więcej
Adres
Bystrzejowice Pierwsze 85B, 21-050 Piaski
Biuro
+48 81 475 75 40
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis IVECO, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-lublin/

sprzedaż części zamiennych

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części i Usług d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

daf,iveco,kogel,man

Marian Koczorowski, Koordynator ds. Kluczowych Klientów m.koczorowski@grupadbk.com 48 882 124 849

Ireneusz Włodarczyk, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług i.wlodarczyk@grupadbk.com 48 795 112 529

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 22 129 12 12
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

Iveco Warszawa, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN Warszawa, serwis Koegel, części zamienne, części DAF, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, likwidacja szkód, przeglądy rejestracyjne, oskp Warszawa, Dealer Iveco Warszawa, aso MAN Warszawa, aso Iveco Warszawa https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

DBK Truck Center Wrocław Więcej
Adres
ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Biuro
+48 71 711 94 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis KOEGEL, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-wroclaw/

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Krystian Popiołek, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług k.popiolek@grupadbk.com 48 539 734 196

Łukasz Chwastyk, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług l.chwastyk@grupadbk.com 48 692 255 841

Marcin Maniak, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.maniak@grupadbk.com 48 883 374 521

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 (77) 402 65 31
Godziny otwarcia
pn- pt 7.00-20.00, sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

sprzedaż części zamiennych

Łukasz Janczak, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług l.janczak@grupadbk.com 48 883 374 518

DBK Truck Center Olsztyn Parts Więcej
Adres
ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 99 70
Godziny otwarcia
pn.-pt. 8-18, sob. 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-2/

sprzedaż części zamiennych

Jakub Wykner, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług j.wykner@grupadbk.com 48 883 374 539

Daniel Król, Kierownik Działu Części d.krol@grupadbk.com 48 666 055 684

Tomasz Babiel, Przedstawiciel Handlowy t.babiel@grupadbk.com 48 666 055 681

DBK Truck Center Ostrołęka Więcej
Adres
ul. Graniczna 6, 07-411 Rzekuń
Biuro
+48 29 693 16 90
Godziny otwarcia
Pn-pt 8.00-18.00, sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ostroleka/

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Marek Olczyk, Kierownik Działu Części m.olczyk@grupadbk.com 48 668 882 567

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych

Edward Szczęsny, Magazynier e.szczesny@grupadbk.com 48 696 050 865

Patryk Lech, Magazynier p.lech@grupadbk.com 48 539 735 209

Kałka Marek, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.kalka@grupadbk.com 48 668 455 435

Hubert Lewandowski, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług h.lewandowski@grupadbk.com 48 668 341 048

Jacek Bus, Kierownik Magazynu j.bus@grupadbk.com 48 600 379 022

Janusz Jankowski, Zastępca Kierownika Magazynu j.jankowski@grupadbk.com 48 797 408 676

DBK Truck Center Sosnowiec Więcej
Adres
ul. Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Biuro
+48 32 630 63 20
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis IVECO, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-sosnowiec/

sprzedaż części zamiennych

Lucjan Sikora, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług l.sikora@grupadbk.com 48 692 280 093

Marcin Dudek, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług marcin.dudek@grupadbk.com 48 883 374 564

Dariusz Trzaskowski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług d.trzaskowski@grupadbk.com 48 882 131 665

DBK Truck Center Truck Point Bydgoszcz Więcej
Adres
Kruszyn, ul. Bydgoska 5, 86-014 Sicienko
Biuro
48 (52) 333 93 55
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

 

DBK Truck Center Truck Point Rybnik Więcej
Adres
ul. Gliwicka 179, 44-207 Rybnik
Biuro
+48 32 630 65 20
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-17.00, sob. 7.00-13.00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych

Krzysztof Głowniak, Specjalista ds. sprzedaży części k.glowniak@grupadbk.com 48 664 028 608

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części i Usług d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

DBK Truck Center Olsztyn IVECO Więcej
Adres
ul. Lubelska 48, 10-409 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 96 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-20.00 sob. 7.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze i ciężarowe IVECO,  serwis IVECO, części zamienne, TACHO https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-3/

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,lag,man

Dawid Mądroszyk, Magazynier d.madroszyk@grupadbk.com 48 61 635 04 34

Rafał Figlarz, Magazynier r.figlarz@grupadbk.com 48 539 735 212

Mariusz Szukała, Magazynier m.szukala@grupadbk.com 48 61 635 04 33

Wojciech Laś, Zastępca Kierownika Magazynu w.las@grupadbk.com 48 539 777 829

Karol Bober, Kierownik Magazynu k.bober@grupadbk.com 48 539 737 969

Grzegorz Pelczyński, Magazynier g.pelczynski@grupadbk.com 48 539 735 212

DBK Truck Center DBK Truck Center Suwałki Więcej
Adres
ul. Szafirowa 6, 16-400 Suwałki
Biuro
+48 87 618 15 80
Godziny otwarcia
Pn- pt 7:00 - 22:00, sob. 7.00 - 15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
DBK Truck Center Ostróda Więcej
Adres
Morliny 15, 14-100 Ostróda
Biuro
+48 89 621 99 30
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,lag,man

Sebastian Sobieski, Specjalista ds. części zamiennych S.Sobieski@grupadbk.com +48 668 140 140

Mateusz Kołodziej, Specjalista ds. części zamiennych M.Kolodziej@grupadbk.com +48 660 502 226

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi