Wybierz usługę i województwo lub skontaktuj się z infolinią:

+48 662 042 200

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Olsztyn DAF Więcej
Adres
ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 97 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn/

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 350 24 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 6:30 - 22:00
sob. 8:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

sprzedaż części zamiennych

Szymon Karczmarczyk, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług s.karczmarczyk@rupadbk.com 48 532 755 045

Michał Kowalewski, Doradca ds. Sprzedaży Części i m.kowalewski@grupadbk.com 48 734 155 213

Michał Kijewski, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.kijewski@grupadbk.com 48 662 241 567

Maciej Węsierski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług m.wesierski@grupadbk.com 48 606 678 465

DBK Truck Center Szczecin Więcej
Adres
ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
Biuro
+48 91 443 95 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8:00 - 22:00
sob. 9:00 - 16:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-szczecin/

sprzedaż części zamiennych

Hubert Klimas, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług h.klimas@grupadbk.com 48 784 000 919

DBK Truck Center Koszalin Więcej
Adres
ul. Gnieźnieńska 182, 75-736 Koszalin
Biuro
+48 94 721 69 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8.00 - 20.00
sob. 8.00 - 16.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-koszalin/

sprzedaż części zamiennych

Szymon Grudziński, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.trembowelski@grupadbk.com 48 668 288 663

Jakub Bicz, Kierownik Działu Części j.bicz@grupadbk.com 48 728 433 749

Bartłomiej Stanger, Regionalny Dyrektor ds. Sprzedaży Części i Usług b.stanger@grupadbk.com 48 666 011 230

Marcin Kraska, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług m.kraska@grupadbk.com 48 662 241 564

DBK Truck Center Toruń Więcej
Adres
ul. Poznańska 290 D, 87-100 Toruń
Biuro
+48 56 679 61 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 6:30 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-torun/

sprzedaż części zamiennych

Jan Wasilewski, Kierownik Działu Części j.wasilewski@grupadbk.com 48 600 301 388

Waldemar Majorkowski, Doradca ds. Sprzedaży Części Używanych w.majorkowski@grupadbk.com 48 666 055 687

Jakub Klarkowski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług j.klarkowski@grupadbk.com 48 698 099 547

Adam Urbański, Regionalny Dyrektor Sprzedaży a.urbanski@grupadbk.com 48 668 131 219

DBK Truck Center Białystok Więcej
Adres
ul. Jana Pawła II nr 102, 15-704 Białystok
Biuro
+48 85 600 03 00
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 22.00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF,  pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-bialystok/

sprzedaż części zamiennych

Krysztof Kraszewski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług 48 662 241 582

Sławomir Dąbrowski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług s.dabrowski@grupadbk.com 48 882 738 948

DBK Truck Center Kraków Więcej
Adres
ul. Skotnicka 250, 30-394 Kraków
Biuro
+48 12 351 07 00
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

Iveco Kraków, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, części zamienne, części Iveco, części DAF, cześci MAN, TACHO, likwidacja szkód, Dealer Iveco Kraków https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-krakow/

sprzedaż części zamiennych

Dariusz Gajda, Kierownik Magazynu d.gajda@grupadbk.com +48 883 320 399

Krzysztof Kusza, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług K.Kusza@grupadbk.com +48 734 171 492

Maciej Łapa, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.lapa@grupadbk.com +48 664 713 737

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 32 630 67 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 22:30
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

sprzedaż części zamiennych

Krzysztof Głowniak, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług K.Głowniak@grupadbk.com +48 787 092 955

Grzegorz Gwóźdź, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług g.gwozdz@grupadbk.com 48 734 130 135

Ewa Łuczkiewicz, Kierownik Działu Części e.luczkiewicz@grupadbk.com 48 784 000 955

DBK Truck Center Lublin Więcej
Adres
Bystrzejowice Pierwsze 85B, 21-050 Piaski
Biuro
+48 81 475 75 40
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis IVECO, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-lublin/

sprzedaż części zamiennych

Michał Kowalczyk, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług m.kowalczyk@grupadbk.com +48 884 203 587

Mariusz Kajak, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części i Usług m.kajak@grupadbk.com +48 602 441 390

Dariusz Woźniak, Koordynator ds. Kluczowych Klientów d.wozniak@grupadbk.com +48 696 060 982

Ireneusz Włodarczyk, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług i.wlodarczyk@grupadbk.com 48 795 112 529

DBK Truck Center Warszawa Święcice Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 22 129 12 12
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

IVECO Warszawa, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN Warszawa, serwis Koegel, części zamienne, części DAF, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, likwidacja szkód, przeglądy rejestracyjne, oskp Warszawa, Dealer Iveco Warszawa, aso MAN Warszawa, aso Iveco Warszawa https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

DBK Truck Center Wrocław Więcej
Adres
ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Biuro
+48 71 711 94 00
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis KOEGEL, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-wroclaw/

sprzedaż części zamiennych

Dominik Chełminiak, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług, d.chelminiak@grupadbk.com +48 532563982

Krystian Popiołek, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług k.popiolek@grupadbk.com 48 539 734 196

Marcin Maniak, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.maniak@grupadbk.com 48 883 374 521

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 77 887 24 70
Godziny otwarcia
pon.- pt 7:00 - 20:00
sob. 7:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

sprzedaż części zamiennych

Łukasz Janczak, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług l.janczak@grupadbk.com 48 883 374 518

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych

Patryk Lech, Kierownik Magazynu p.lech@grupadbk.com 48 797 408 676

Kałka Marek, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.kalka@grupadbk.com 48 668 455 435

Hubert Lewandowski, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług h.lewandowski@grupadbk.com 48 668 341 048

DBK Truck Center Sosnowiec Więcej
Adres
ul. Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Biuro
+48 32 630 63 20
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis IVECO, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-sosnowiec/

sprzedaż części zamiennych

Marcin Dudek, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług marcin.dudek@grupadbk.com 48 883 374 564

Dariusz Trzaskowski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług d.trzaskowski@grupadbk.com 48 882 131 665

DBK Truck Center Olsztyn IVECO Więcej
Adres
ul. Lubelska 48, 10-409 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 96 00
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 20:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie
DBK Truck Center Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych

Leszek Marjański, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług l.marjanski@grupadbk.com +48 882 438 119

Arkadiusz Kinal, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług a.kinal@grupadbk.com +48 539 735 212

Dawid Mądroszyk, Magazynier d.madroszyk@grupadbk.com 48 61 635 04 34

Rafał Figlarz, Zastępca Kierownika Magazynu r.figlarz@grupadbk.com 48 539 739 720

Wojciech Laś, Magazynier w.las@grupadbk.com 48 539 777 829

Karol Bober, Kierownik Magazynu k.bober@grupadbk.com 48 539 737 969

Grzegorz Pelczyński, Magazynier g.pelczynski@grupadbk.com 48 61 635 04 33

DBK Truck Center Suwałki Więcej
Adres
ul. Szafirowa 6, 16-400 Suwałki
Biuro
+48 87 618 15 80
Godziny otwarcia
pn- pt 7:00 - 22:00
sob. 6.00 - 14.00
Kontakty Zobacz wszystkie
DBK Parts DBK Parts Olsztyn Więcej
Adres
ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 99 70
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8:00 - 18:00, sob. 8:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-2/

sprzedaż części zamiennych

Marcin Szablewski, Doradca ds. Sprzedaży Części Eksport m.szablewski@grupadbk.com 48 532 741 638

Sebastian Markiewicz, Koordynator ds. Kluczowych Klientów s.markiewicz@grupadbk.com 48 882 131 650

Cezary Kutarba, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług c.kutarba@grupadbk.com 48 882 105 197

Jakub Wykner, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług j.wykner@grupadbk.com 48 883 374 539

Daniel Król, Kierownik Działu Części d.krol@grupadbk.com 48 666 055 684

Tomasz Babiel, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług t.babiel@grupadbk.com 48 666 055 681

DBK Parts Ostrołęka Więcej
Adres
ul. Graniczna 6, 07-411 Rzekuń
Biuro
+48 29 693 16 90
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8:00 - 18:00
sob. 8:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ostroleka/

sprzedaż części zamiennych

Marek Olczyk, Kierownik Działu Części m.olczyk@grupadbk.com 48 668 882 567

DBK Parts Ostróda Więcej
Adres
Morliny 15, 14-100 Ostróda
Biuro
+48 89 621 99 30
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych

Sebastian Sobieski, Specjalista ds. części zamiennych S.Sobieski@grupadbk.com +48 668 140 140

Mateusz Kołodziej, Specjalista ds. części zamiennych M.Kolodziej@grupadbk.com +48 660 502 226

Truck Point Bydgoszcz Więcej
Adres
Kruszyn, ul. Bydgoska 5, 86-014 Sicienko
Biuro
+48 52 521 92 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 21:00
sob. 8:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie

 

Truck Point Rybnik Więcej
Adres
ul. Gliwicka 179, 44-207 Rybnik
Biuro
+48 32 630 65 20
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 20:00
sob. 7:00 - 13:00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych

Bartosz Wojciuch, Kierownik Magazynu b.wojciuch@grupadbk.com 48 884 208 972

Przejdź do paska narzędzi