Sieć serwisowo-sprzedażowa

Biuro Zarządu DBK Group / ul. Lubelska 43 a / 10-410 Olsztyn,
Numer telefonu: + 48 89 539 73 16

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Olsztyn DAF Więcej
Adres
ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 97 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn/

serwis

Katarzyna Tańska, Asystentka Serwisu k.tanska@grupadbk.com 48 89 621 96 71

Tomasz Małysza, Regionalny Dyrektor Sieci Serwisowej t.malysza@grupadbk.com 48 600 050 014

daf,kogel,man

Mariusz Zarzecki, Doradca Serwisowy m.zarzecki@grupadbk.com 48 89 621 96 71

Adrian Kruszewski, Doradca Serwisowy a.kruszewski@grupadbk.com 48 880 340 205

Grzegorz Żemło, Kierownik Serwisu g.zemlo@grupadbk.com 48 600 050 027

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 350 24 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 8.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

serwis

Dominika Mastalerz, Asystentka Serwisu d.mastalerz@grupadbk.com 48 787 143 770

Przemysław Adamiak, Kierownik Biura Obsługi Klienta p.adamiak@grupadbk.com 48 692 452 645

daf,iveco,kogel,man

Maciej Piszczyk, Doradca Serwisowy m.piszczyk@grupadbk.com 48 608 195 482

Andrzej Kapała, Doradca Serwisowy a.kapala@grupadbk.com 48 600 040 037

Mateusz Smoliński, Doradca Serwisowy m.smolinski@grupadbk.com 48 538 896 668

Maja Potęga, Doradca Serwisowy m.potega@grupadbk.com 48 728 413 446

DBK Truck Center Szczecin Więcej
Adres
ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
Biuro
+48 (91) 443 95 00
Godziny otwarcia
pn-pt 8.00-22.00, sob. 9.00-16.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-szczecin/

serwis

Małgorzata Stawicka, Asystentka Serwisu m.stawicka@grupadbk.com 48 600 088 185

Marek Nidzgorski, Zastępca Dyrektora Serwisu m.nidzgorski@grupadbk.com 48 606 794 990

daf,iveco,kogel,man

Krzysztof Sitarz, Doradca Serwisowy k.sitarz@grupadbk.com 48 734 431 048

Wojciech Loryś, Doradca Serwisowy w.lorys@grupadbk.com 48 784 604 190

Bartosz Kośmider, Doradca Serwisowy b.kosmider@grupadbk.com 48 600 888 251

DBK Truck Center Koszalin Więcej
Adres
ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino
Biuro
+48 94 721 69 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8.00-20.00, sob. 8.00-16.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-koszalin/

serwis
daf,iveco,kogel,man

Ewa Mazurkiewicz, Asystentka Serwisu e.mazurkiewicz@grupadbk.com 48 882 125 189

Sylwester Mazurkiewicz, Kierownik Biura Obsługi Klienta s.mazurkiewicz@grupadbk.com 48 666 055 689

Arkadiusz Dobrowolski, Dyrektor Serwisu a.dobrowolski@grupadbk.com 48 660 487 777

Mateusz Skrzypek, Doradca Serwisowy m.skrzypek@grupadbk.com 48 532 744 213

daf,iveco

Przemysław Sobieraj, Doradca Serwisowy 48 662 241 579

Alan Sokołowski, Doradca Serwisowy a.sokolowski@grupadbk.com 48 734 171 473

DBK Truck Center Toruń Więcej
Adres
ul. Poznańska 290 D, 87-100 Toruń
Biuro
+48 (56) 658 03 02
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-torun/

serwis

Marta Wojewódka, Asystentka Serwisu m.wojewodka@grupadbk.com 48 734 155 206

daf,iveco,kogel,man

Michał Wrukowski, Kierownik Serwisu m.wrukowski@grupadbk.com 48 662 241 570

Radosław Gołasz, Doradca Serwisowy r.golasz@grupadbk.com 48 882 782 821

Radosław Montewski, Doradca Serwisowy r.montewski@grupadbk.com 48 662 241 572

Piotr Kruszyński, Regionalny Dyrektor Sieci Serwisowej p.kruszynski@grupadbk.com 48 600 040 034

DBK Truck Center Białystok Więcej
Adres
ul. Jana Pawła II nr 102, 15-704 Białystok
Biuro
+48 85 600 03 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF,  pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-bialystok/

serwis

Piotr Łosakiewicz, Kierownik Serwisu p.losakiewicz@grupadbk.com 48 600 097 270

daf,iveco,kogel,man

Adam Czarniecki, Doradca Serwisowy a.czarniecki@grupadbk.com 48 662 273 204

Jarosław Samborski, Doradca Serwisowy j.samborski@grupadbk.com 48 600 212 208

Rafał Zabielski, Doradca Serwisowy r.zabielski@grupadbk.com 48 85 600 03 02

DBK Truck Center DBK Truck Center Kraków - Skotniki Więcej
Adres
ul. Skotnicka 250, 30-394 Kraków
Biuro
+48 12 351 07 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

Iveco Kraków, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, części zamienne, części Iveco, części DAF, cześci MAN, TACHO, likwidacja szkód, Dealer Iveco Kraków https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-krakow/

serwis
iveco

Michał Balcarek, Kierownik Serwisu m.balcarek@grupadbk.com 48 734 171 476

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 32 342 77 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

serwis

Grzegorz Mucha, Doradca Serwisowy g.mucha@grupadbk.com 48 602 498 563

Mariusz Malczyk, Doradca Serwisowy m.malczyk@grupadbk.com 48 602 498 448

Rafał Jarosz, Doradca Serwisowy r.jarosz@grupadbk.com 48 884 203 574

Wojciech Zaremba, Doradca Serwisowy w.zaremba@grupadbk.com 48 734 171 475

Piotr Szymański, Doradca Serwisowy p.szymanski@grupadbk.com 48 32 342 77 74

Sylwester Kryger, Doradca Serwisowy s.kryger@grupadbk.com 48 602 498 586

Piotr Szołtysik, Doradca Serwisowy p.szoltysik@grupadbk.com 48 32 342 77 74

Damian Gruchel, Doradca Serwisowy d.gruchel@grupadbk.com 48 32 342 77 00

Tomasz Stanicki, Kierownik BOK t.stanicki@grupadbk.com 48 603 093 924

Maciej Białoń, Kierownik Serwisu m.bialon@grupadbk.com 48 662 106 070

DBK Truck Center Lublin Więcej
Adres
Bystrzejowice Pierwsze 85B, 21-050 Piaski
Biuro
+48 81 475 75 40
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis IVECO, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-lublin/

serwis

Renata Sobiech, Asystentka Serwisu r.sobiech@grupadbk.com 48 795 577 053

Arkadiusz Czerniak, Kierownik Biura Obsługi Klineta a.czerniak@grupadbk.com 48 884 203 582

daf,iveco,kogel,man

Piotr Łopucki, Doradca Serwisowy p.lopucki@grupadbk.com 48 884 203 561

Adam Gajowiak, Doradca Serwisowy a.gajowiak@grupadbk.com 48 884 203 578

Sławomir Rosiński, Doradca Serwisowy s.rosinski@grupadbk.com 48 884 203 562

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 22 129 12 12
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

Iveco Warszawa, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN Warszawa, serwis Koegel, części zamienne, części DAF, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, likwidacja szkód, przeglądy rejestracyjne, oskp Warszawa, Dealer Iveco Warszawa, aso MAN Warszawa, aso Iveco Warszawa https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

serwis

Renata Słomka, Asystentka Serwisu r.slomka@grupadbk.com 48 600 875 087

Paulina Dudzińska, Asystentka Serwisu p.dudzinska@grupadbk.com 48 606 802 018

Robert Jaroszek, Kierownik Biura Obsługi Klienta r.jaroszek@grupadbk.com 48 734 155 218

Piotr Łowicki, Kierownik Serwisu p.lowicki@grupadbk.com 48 600 807 383

daf,iveco,kogel,man

Patrycja Wojciechowska, Doradca Serwisowy p.wojciechowska@grupadbk.com 48 600 467 024

Kamil Jabłoński, Doradca Serwisowy k.jablonski@grupadbk.com 48 602 441 377

Krzysztof Majewski, Doradca Serwisowy k.majewski@grupadbk.com 48 788 240 322

DBK Truck Center Wrocław Więcej
Adres
ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Biuro
+48 71 799 45 45
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis KOEGEL, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-wroclaw/

serwis

Karolina Wierzbicka, Specjalista ds. Administracji a.wierzbicka@grupadbk.com 48 696 946 141

daf,iveco,kogel,man

Arnold Cykowski, Specjalista ds. Gwarancji a.cykowski@grupadbk.com 48 883 374 522

Anna Sudoł, Doradca Serwisowy a.sudol@grupadbk.com 48 539 773 750

Tomasz Wilczyński, Doradca Serwisowy t.wilczynski@grupadbk.com 48 668 446 964

Rafał Tomaszewski, Doradca Serwisowy r.tomaszewski@grupadbk.com 48 883 374 502

Marcin Polak, Kierownik Serwisu m.polak@grupadbk.com 48 735 206 336

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 (77) 402 65 31
Godziny otwarcia
pn- pt 7.00-20.00, sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

serwis

Anna Osińska, Asystentka Serwisu a.osinska@grupadbk.com 48 774 45 53 36

Marek Pańczyk, Kierownik Biura Obsługi Klienta m.panczyk@grupadbk.com 48 883 374 507

daf,iveco,kogel,man

Krzysztof Pomajda, Doradca Serwisowy k.pomajda@grupadbk.com 48 883 374 527

Jarosław Kuczek, Doradca Serwisowy j.kuczek@grupadbk.com 48 883 374 523

Tomasz Augustyniak, Doradca Serwisowy t.augustyniak@grupadbk.com 48 882 367 045

DBK Truck Center Olsztyn Parts Więcej
Adres
ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 99 70
Godziny otwarcia
pn.-pt. 8-18, sob. 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-2/

DBK Truck Center Ostrołęka Więcej
Adres
ul. Graniczna 6, 07-411 Rzekuń
Biuro
+48 29 693 16 90
Godziny otwarcia
Pn-pt 8.00-18.00, sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ostroleka/

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis

Iwona Laurentowska, Asystentka Serwisu i.laurentowska@grupadbk.com 48 539 735 210

Michał Błoch, Doradca Serwisowy m.bloch@grupadbk.com 48 797 408 674

Wojciech Zakrzewski, Kierownik Serwisu w.zakrzewski@grupadbk.com 48 797 408 675

Tomasz Bartkowiak, Doradca Serwisowy t.bartkowiak@grupadbk.com 48 797 595 385

DBK Truck Center Sosnowiec Więcej
Adres
ul. Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Biuro
+48 32 630 63 20
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis IVECO, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-sosnowiec/

DBK Truck Center Truck Point Bydgoszcz Więcej
Adres
Kruszyn, ul. Bydgoska 5, 86-014 Sicienko
Biuro
48 (52) 333 93 55
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

 

serwis

Jarosław Wełniak, Kierownik Serwisu j.welniak@grupadbk.com +48 795 576 950

DBK Truck Center Truck Point Rybnik Więcej
Adres
ul. Gliwicka 179, 44-207 Rybnik
Biuro
+48 32 630 65 20
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-17.00, sob. 7.00-13.00
Kontakty Zobacz wszystkie
DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
Powstańców 97, 05-870 Błonie
Biuro
+48 66 224 15 87
Godziny otwarcia
Pon-pt: 8.00-16.00
Kontakty Zobacz wszystkie
DBK Truck Center Olsztyn IVECO Więcej
Adres
ul. Lubelska 48, 10-409 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 96 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-20.00 sob. 7.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze i ciężarowe IVECO,  serwis IVECO, części zamienne, TACHO https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-3/

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis

Pamela Olejniczak, Asystentka Serwisu p.olejniczak@grupadbk.com 48 539 735 213

Robert Dotka, Dyrektor Serwisu r.dotka@grupadbk.com 48 538 892 369

Aleksander Czekaj, Doradca Serwisowy h.stach@grupadbk.com 48 787 091 484

Leszek Marjański, Doradca Serwisowy l.marjanski@grupadbk.com 48 668 455 440

Krystian Buszka, Doradca Serwisowy k.buszka@grupadbk.com 48 539 777 820

Arkadiusz Jaźwiec, Kierownik Serwisu a.jazwiec@grupadbk.com 48 886 333 666

DBK Truck Center DBK Truck Center Suwałki Więcej
Adres
ul. Szafirowa 6, 16-400 Suwałki
Biuro
+48 87 618 15 80
Godziny otwarcia
Pn- pt 7:00 - 22:00, sob. 7.00 - 15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis
daf,iveco

Kamil Olszewski, Kierownik serwisu k.olszewski@grupadbk.com 48 538 052 034

DBK Truck Center Olsztyn MAN Więcej
Adres
ul. Pstrowskiego 28, 10-602 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 99 99
Godziny otwarcia
Pn-pt 8.00-18.00
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski ASO Kowalski Więcej
Adres
ul. Konwaliowa 144, 42-200 Częstochowa
Biuro
+48 (34) 365 81 64
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-18, so 8-13
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski IVECO Gibas Więcej
Adres
ul. Wawelska 115, 64-920 Piła
Biuro
+48 (67) 349 20 40
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-20, so 7-14
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski GTC Więcej
Adres
ul. Warszawska 1, Wsola k/Radomia, 26-660 Jedlińsk
Biuro
+48 (48) 321 55 30
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-20, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Mazury-Trans Więcej
Adres
ul. Morliny 15, 14-100 Ostróda
Biuro
+48 (89) 647 74 95
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-18, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Timex Więcej
Adres
ul. Terespolska 58, Nowy Konik k/Warszawy, 05-074 Halinów
Biuro
+48 (22) 320 37 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-18, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi