Wybierz usługę i województwo lub skontaktuj się z infolinią:

+48 662 042 200

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Olsztyn DAF Więcej
Adres
ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 97 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 7:00 – 18:00
- sobota 4.05.2024 7:00 - 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 18:00
- sobota 1.06.2024 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn/

serwis mechaniczny

Katarzyna Tańska, Asystentka Serwisu k.tanska@grupadbk.com 48 89 621 96 71

Tomasz Małysza, Regionalny Dyrektor Sieci Serwisowej t.malysza@grupadbk.com 48 600 050 014

Mariusz Zarzecki, Doradca Serwisowy m.zarzecki@grupadbk.com 48 89 621 96 71

Grzegorz Żemło, Kierownik Serwisu g.zemlo@grupadbk.com 48 600 050 027

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 350 24 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 6:30 – 22:00
- sobota 4.05.2024 8:00 - 15:00
- piątek 31.05.2024 6:30 – 22:00
- sobota 1.06.2024 8:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

serwis mechaniczny

Ihor Zaplitny, Doradca Serwisowy i.zaplitnyi@grupadbk.com 48 792 825 113

Marek Pauch, Doradca Serwisowy m.pauch@grupadbk.com 48 882 356 058

Andrzej Kapała, Kierownik Biura Obsługi Klienta a.kapala@grupadbk.com 48 600 040 037

DBK Truck Center Szczecin Więcej
Adres
ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
Biuro
+48 (91) 443 95 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 8:00 – 22:00
- sobota 4.05.2024 wolna
- piątek 31.05.2024 8:00 - 22:00
- sobota 1.06.2024 9:00 - 16:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-szczecin/

serwis mechaniczny

Małgorzata Stawicka, Asystentka Serwisu m.stawicka@grupadbk.com 48 600 088 185

Marek Nidzgorski, Zastępca Dyrektora Serwisu m.nidzgorski@grupadbk.com 48 606 794 990

Krzysztof Sitarz, Doradca Serwisowy k.sitarz@grupadbk.com 48 734 431 048

Wojciech Loryś, Doradca Serwisowy w.lorys@grupadbk.com 48 784 604 190

Bartosz Kośmider, Kierownik Biura Obsługi Klienta b.kosmider@grupadbk.com 48 600 888 251

DBK Truck Center Koszalin Więcej
Adres
ul. Gnieźnieńska 182, 75-736 Koszalin
Biuro
+48 94 721 69 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 8:00 - 16:00
- sobota 4.05.2024 8:00 - 16:00
- piątek 31.05.2024 8:00 - 16:00
- sobota 1.06.2024 8:00 - 16:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-koszalin/

serwis mechaniczny

Ewa Mazurkiewicz, Asystentka Serwisu e.mazurkiewicz@grupadbk.com 48 882 125 189

Arkadiusz Dobrowolski, Dyrektor Serwisu a.dobrowolski@grupadbk.com 48 660 487 777

Przemysław Sobieraj, Doradca Serwisowy 48 662 241 579

Mateusz Skrzypek, Doradca Serwisowy m.skrzypek@grupadbk.com 48 532 744 213

Alan Sokołowski, Doradca Serwisowy a.sokolowski@grupadbk.com 48 734 171 473

DBK Truck Center Toruń Więcej
Adres
ul. Poznańska 290 D, 87-100 Toruń
Biuro
+48 56 679 61 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05.2024 7:00 – 17:00
- sobota 4.05.2024 7:00 – 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 17:00
- sobota 1.06.2024 7:00 – 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-torun/

serwis mechaniczny

Marta Wojewódka, Asystentka Serwisu m.wojewodka@grupadbk.com 48 734 155 206

Michał Wrukowski, Kierownik Serwisu m.wrukowski@grupadbk.com 48 662 241 570

Radosław Gołasz, Doradca Serwisowy r.golasz@grupadbk.com 48 882 782 821

Radosław Montewski, Doradca Serwisowy r.montewski@grupadbk.com 48 662 241 572

Piotr Kruszyński, Regionalny Dyrektor Sieci Serwisowej p.kruszynski@grupadbk.com 48 600 040 034

DBK Truck Center Białystok Więcej
Adres
ul. Jana Pawła II nr 102, 15-704 Białystok
Biuro
+48 85 600 03 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 7:00 – 18:00
- sobota 4.05.2024 7:00 - 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 18:00
- sobota 1.06.2024 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF,  pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-bialystok/

serwis mechaniczny

Piotr Łosakiewicz, Kierownik Serwisu p.losakiewicz@grupadbk.com 48 600 097 270

Adam Czarniecki, Doradca Serwisowy a.czarniecki@grupadbk.com 48 662 273 204

Jarosław Samborski, Doradca Serwisowy j.samborski@grupadbk.com 48 600 212 208

Sebastian Szyszko, Doradca Serwisowy s.szyszko@grupadbk.com 48 728 403 360

DBK Truck Center Kraków Więcej
Adres
ul. Skotnicka 250, 30-394 Kraków
Biuro
+48 12 351 07 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05.2024 7:00 – 22:30
- sobota 4.05.2024 7:00 – 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 22:30
- sobota 1.06.2024 7:00 – 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

Iveco Kraków, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, części zamienne, części Iveco, części DAF, cześci MAN, TACHO, likwidacja szkód, Dealer Iveco Kraków https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-krakow/

serwis mechaniczny

Michał Juszczyk, Kierownik Biura Obsługi Klienta m.juszczyk@grupadbk.com +48 12 351 07 00

Damian Garus, Kierownik Biura Obsługi Klienta d.garus@grupadbk.com +48 882 133 770

Michał Balcarek, Kierownik Serwisu m.balcarek@grupadbk.com 48 734 171 476

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 32 630 67 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05.2024 7:00 – 22:30
- sobota 4.05.2024 7:00 – 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 22:30
- sobota 1.06.2024 7:00 – 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

serwis mechaniczny

Julia Białoń, Doradca Serwisowy j.bialon2@grupadbk.com +48 606 600 189

Łukasz Nowak, Doradca Serwisowy l.nowak@grupadbk.com +48 787 145 688

Sabina Duda, Doradca Serwisowy s.duda@grupadbk.com +48 882 828 208

Kamil Sobek, Doradca Serwisowy k.sobek@grupadbk.com 48 884 203 572

Grzegorz Mucha, Doradca Serwisowy g.mucha@grupadbk.com 48 602 498 563

Rafał Jarosz, Doradca Serwisowy r.jarosz@grupadbk.com 48 884 203 574

Piotr Szymański, Doradca Serwisowy p.szymanski@grupadbk.com 48 32 630 67 04

Sylwester Kryger, Doradca Serwisowy s.kryger@grupadbk.com 48 602 498 586

Piotr Szołtysik, Doradca Serwisowy p.szoltysik@grupadbk.com 48 32 630 67 03

Damian Gruchel, Kierownik Serwisu Gama Ciężka d.gruchel@grupadbk.com +48 882 828 208

Tomasz Stanicki, Kierownik Serwisu Gama Lekka t.stanicki@grupadbk.com 48 603 093 924

Maciej Białoń, Dyrektor Serwisu m.bialon@grupadbk.com 48 662 106 070

DBK Truck Center Lublin Więcej
Adres
Bystrzejowice Pierwsze 85B, 21-050 Piaski
Biuro
+48 81 475 75 40
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 7:00 - 18:00
- sobota 4.05.2024 7:00 - 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 - 18:00
- sobota 1.06.2024 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis IVECO, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-lublin/

serwis mechaniczny

Jarosław Kurnicki, Kierownik Biura Obsługi Klienta j.kurnicki@grupadbk.com +48 734 788 949

Marek Dunda, Kierownik Serwisu m.dunda@grupadbk.com +48 504 205 022

Renata Sobiech, Asystentka Serwisu r.sobiech@grupadbk.com 48 795 577 053

Piotr Łopucki, Doradca Serwisowy p.lopucki@grupadbk.com 48 884 203 561

Adam Gajowiak, Doradca Serwisowy a.gajowiak@grupadbk.com 48 884 203 578

Sławomir Rosiński, Doradca Serwisowy s.rosinski@grupadbk.com 48 884 203 562

DBK Truck Center Warszawa Święcice Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 22 129 12 12
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 06:30 - 18:00
- sobota 4.05.2024 07:00 - 15:00
- piątek 31.05.2024 06:30 - 18:00
- sobota 1.06.2024 07:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

IVECO Warszawa, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN Warszawa, serwis Koegel, części zamienne, części DAF, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, likwidacja szkód, przeglądy rejestracyjne, oskp Warszawa, Dealer Iveco Warszawa, aso MAN Warszawa, aso Iveco Warszawa https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

serwis mechaniczny

Agnieszka Jarek, Asystentka Serwisu A.Jarek@grupadbk.com 48 606 802 011

Artur Piątkowski, Kierownik Biura Obsługi Klienta IVECO a.piatkowski@grupadbk.com 48 606 802 023

Grzegorz Kapuściński, Doradca Serwisowy g.kapuscinski@grupadbk.com 48 734 171 478

Renata Słomka, Asystentka Serwisu r.slomka@grupadbk.com 48 600 875 087

Paulina Dudzińska, Asystentka Serwisu p.dudzinska@grupadbk.com 48 606 802 018

Dariusz Kacprzak, Kierownik Biura Obsługi Klienta MAN d.kacprzak@grupadbk.com 48 662 285 879

Piotr Łowicki, Dyrektor Serwisu p.lowicki@grupadbk.com 48 600 807 383

Daniel Kiliszek, Doradca Serwisowy d.kiliszek@grupadbk.com 48 734 171 479

Kamil Jabłoński, Doradca Serwisowy k.jablonski@grupadbk.com 48 602 441 377

Andrzej Toborek, Doradca Serwisowy a.toborek@grupadbk.com 48 606 802 017

DBK Truck Center Wrocław Więcej
Adres
ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Biuro
+48 71 711 94 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05.2024 7:00 – 18:00
- sobota 4.05.2024 8:00 – 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 18:00
- sobota 1.06.2024 8:00 – 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis KOEGEL, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-wroclaw/

serwis mechaniczny

Krzysztof Cigenhagen, Kierownik Biura Obsługi Klienta k.cigenhagen@grupadbk.com 48 883 374 517

Radosław Brudz, Doradca Serwisowy R.brudz@grupadbk.com 48 71 711 94 05

Karolina Wierzbicka, Asystentka ds. Administracji k.wierzbicka@grupadbk.com 48 696 946 141

Arnold Cykowski, Specjalista ds. Gwarancji a.cykowski@grupadbk.com 48 883 374 522

Anna Sudoł, Doradca Serwisowy a.sudol@grupadbk.com 48 539 773 750

Tomasz Wilczyński, Doradca Serwisowy t.wilczynski@grupadbk.com 48 668 446 964

Rafał Tomaszewski, Doradca Serwisowy r.tomaszewski@grupadbk.com 48 883 374 502

Marcin Polak, Kierownik Serwisu m.polak@grupadbk.com 48 735 206 336

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 77 887 24 70
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05.2024 7:00 – 18:00
- sobota 4.05.2024 7:00 – 14:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 18:00
- sobota 1.06.2024 7:00 – 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

serwis mechaniczny

Marcin Kaczmarski, Kierownik Serwisu m.kaczmarski@grupadbk.com +48 883 374 530

Dariusz Krajewski, Regionalny Dyrektor Sieci Serwisowej d.krajewski@grupadbk.com 48 882 367 089

Anna Osińska, Asystentka Serwisu a.osinska@grupadbk.com 48 77 887 24 71

Marek Pańczyk, Kierownik Biura Obsługi Klienta m.panczyk@grupadbk.com 48 883 374 507

Krzysztof Pomajda, Doradca Serwisowy k.pomajda@grupadbk.com 48 883 374 527

Szymon Wąsiński, Doradca Serwisowy s.wasinski@grupadbk.com 48 883 374 523

Iwona Budzeń, Doradca Serwisowy i.budzen@grupadbk.com 48 882 367 045

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 7:00 - 22:00
- sobota 4.05.2024 7:00 - 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 22:00
- sobota 1.06.2024 7:00 – 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis mechaniczny

Michał Kiwiorski, Doradca Serwisowy m.kiwiorski@grupadbk.com 48 797 595 385

Iwona Laurentowska, Asystentka Serwisu i.laurentowska@grupadbk.com 48 539 735 210

Michał Błoch, Doradca Serwisowy m.bloch@grupadbk.com 48 797 408 674

Wojciech Zakrzewski, Kierownik Serwisu w.zakrzewski@grupadbk.com 48 797 408 675

DBK Truck Center Sosnowiec Więcej
Adres
ul. Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Biuro
+48 32 630 63 20
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05.2024 7:00 – 22:30
- sobota 4.05.2024 7:00 – 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 22:30
- sobota 1.06.2024 7:00 – 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis IVECO, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-sosnowiec/

serwis mechaniczny

Katarzyn Owczarek, Asystentka Serwisu k.owczarek@grupadbk.com 48 32 630 63 20

Wojciech Zaremba, Kierownik Biura Obsługi Klienta w.zaremba@grupadbk.com 48 668 161 412

DBK Truck Center Olsztyn IVECO Więcej
Adres
ul. Lubelska 48, 10-409 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 96 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 7:00 – 18:00
- sobota 4.05.2024 7:00 - 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 18:00
- sobota 1.06.2024 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze i ciężarowe IVECO,  serwis IVECO, części zamienne, TACHO https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-3/

DBK Truck Center Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 7:00 - 22:00
- sobota 4.05.2024 7:00 - 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 22:00
- sobota 1.06.2024 7:00 – 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis mechaniczny

Małgorzata Bednarek, Asystentka Serwisu m.bednarek@grupadbk.com 48 539 735 211

Arkadiusz Jaźwiec, Kierownik Serwisu a.jazwiec@grupadbk.com 48 886 333 666

Aleksander Czekaj, Doradca Serwisowy h.stach@grupadbk.com 48 787 091 484

Kamil Krystek, Doradca Serwisowy k.krystek@grupadbk.com 48 668 455 440

Krystian Buszka, Doradca Serwisowy k.buszka@grupadbk.com 48 539 777 820

DBK Truck Center Suwałki Więcej
Adres
ul. Szafirowa 6, 16-400 Suwałki
Biuro
+48 87 618 15 80
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 7:00 – 18:00
- sobota 4.05.2024 7:00 - 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 18:00
- sobota 1.06.2024 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis mechaniczny

Marek Kuczyński, Dyrektor Serwisu Suwałki Białystok m.kuczynski@grupadbk.com 48 662 241 622

DBK Truck Center Olsztyn MAN Więcej
Adres
ul. Pstrowskiego 28, 10-602 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 99 99
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05. 2024 7:00 – 18:00
- sobota 4.05.2024 7:00 - 15:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 18:00
- sobota 1.06.2024 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis mechaniczny

Adrian Kruszewski, Doradca Serwisowy a.kruszewski@grupadbk.com 48 880 340 205

Punkt Partnerski ASO Kowalski Więcej
Adres
ul. Konwaliowa 144, 42-200 Częstochowa
Biuro
+48 (34) 365 81 64
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 18:00
sob. 8:00 - 13:00
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski GTC Więcej
Adres
ul. Warszawska 1, Wsola k. Radomia, 26-660 Jedlińsk
Biuro
+48 (48) 321 55 30
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8:00 - 20:00
sob. 8:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Mazury-Trans Więcej
Adres
ul. Morliny 15, 14-100 Ostróda
Biuro
+48 882 123 646
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 18:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Timex Więcej
Adres
ul. Terespolska 58, Nowy Konik k. Warszawy, 05-074 Halinów
Biuro
+48 (22) 320 37 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8:00 - 18:00
sob. 8:00 - 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie
Truck Point Bydgoszcz Więcej
Adres
Kruszyn, ul. Bydgoska 5, 86-014 Sicienko
Biuro
+48 52 521 92 00
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05.2024 7:00 – 21:00
- sobota 4.05.2024 8:00 – 14:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 21:00
- sobota 1.06.2024 8:00 – 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie

 

serwis mechaniczny

Jarosław Wełniak, Doradca Serwisowy j.welniak@grupadbk.com +48 795 576 950

Truck Point Rybnik Więcej
Adres
ul. Gliwicka 179, 44-207 Rybnik
Biuro
+48 32 630 65 20
Godziny otwarcia
- czwartek 2.05.2024 7:00 – 20:00
- sobota 4.05.2024 6:00 – 14:00
- piątek 31.05.2024 7:00 – 20:00
- sobota 1.06.2024 6:00 – 14:00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis mechaniczny

Łukasz Zajkowski, Doradca Serwisowy l.zajkowski@grupadbk.com 48 882 739 030

Marcin Berek, Doradca Serwisowy m.berek@grupadbk.com 48 538 619 605

Przejdź do paska narzędzi