Sieć serwisowo-sprzedażowa

Biuro Zarządu DBK Group / ul. Lubelska 43 a / 10-410 Olsztyn,
Numer telefonu: + 48 89 539 73 16

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Mariusz Kozłowski, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów lekkich m.kozlowski@grupadbk.com 48 668 455 446

Przemysław Siwek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów przemyslaw.siwek@onroad.com.pl 48 668 455 443

Marek Matuszewski, Dyrektor Działu Sprzedaży Pojazdów m.matuszewski@grupadbk.com 48 668 455 449

Paweł Wróblewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów p.wroblewski@grupadbk.com 48 668 455 444

sprzedaż naczep i cystern

Reginald Maciejewicz, Kässbohrer +48 539 524 827

kogel

Wojciech Fiedczak, Przedstawiciel handlowy w.fiedczak@grupadbk.com 48 600 921 525

sprzedaż części zamiennych

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

Janusz Jankowski, Specjalista ds. Części Zamiennych janusz.jankowski@onroad.com.pl 48 797 408 676

Edward Szczęsny, Specjalista ds. Części Zamiennych edward.szczesny@onroad.com.pl 48 696 050 865

ubezpieczenia

Marek Kiełkowski, Specjalista ds. ubezpieczeń +48 538 191 748

Karolina Kunowska, Specjalista ds. ubezpieczeń +48 694 714 282

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Dyrektor Handlowy - region zachodni w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
Powstańców 97, 05-870 Błonie
Biuro
+48 66 224 15 87
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów używanych

Cezary Stefankowski, Doradca techniczny działu sprzedaży c.stefankowski@grupadbk.com 48 882 133 714

Maciej Matyszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży Pojazdów Używanych a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

ubezpieczenia

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis

Hubert Stach, Doradca Serwisowy h.stach@grupadbk.com 48 787 091 483

Krzysztof Kram, Doradca Serwisowy k.kram@grupadbk.com 48 539 739 720`

Bernadetta Kumosiak, Doradca Serwisowy b.kumosiak@grupadbk.com 48 668 455 440

Leszek Marjański, Doradca Serwisowy l.marjanski@grupadbk.com 48 668 455 440

Krystian Buszka, Doradca Serwisowy k.buszka@grupadbk.com 48 539 777 820

Arkadiusz Jaźwiec, Kierownik Serwisu a.jazwiec@grupadbk.com 48 886 333 666

Robert Dotka, Dyrektor Serwisu r.dotka@grupadbk.com 48 538 892 369

Marcin Kulak, Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego m.kulak@grupadbk.com 48 661 975 890

Marcin Rzepka, Specjalsita ds. Likwidacji Szkód m.rzepka@grupadbk.com 48 539 777 823

Maciej Marek, Specjalista ds. Likwidacji Szkód m.marek@grupadbk.com 48 539 777 830

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Mateusz Krówczyński, Specjalista ds. Sprzedaży m.krowczynski@grupadbk.com 48 538 815 382

Maciej Zając, Specjalista ds. Sprzedaży m.zajac@grupadbk.com 48 532 793 333

Michał Podzerek, Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży Pojazdów m.podzerek@grupadbk.com 48 661 310 969

Paweł Girguś, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich p.girgus@grupadbk.com 48 539 735 208

sprzedaż naczep i cystern

Reginald Maciejewicz, Kässbohrer +48 539 524 827

kogel

Wojciech Fiedczak, Przedstawiciel handlowy w.fiedczak@grupadbk.com 48 600 921 525

sprzedaż pojazdów używanych

Dawid Niemczyk, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych d.niemczyk@grupadbk.com 48 728 426 533

Grzegorz Błachowicz, specjalista ds.sprzedaży g.blachowicz@grupadbk.com 48 602 750 745

sprzedaż części zamiennych

Tomasz Latanowicz, Specjalista ds. Sprzedaży Części t.latanowicz@grupadbk.com 48 61 635 04 33

Mariusz Szukała, Specjalista ds. Sprzedaży Części m.szukala@grupadbk.com 48 61 635 04 33

Wojciech Laś, Zastępca Kierownika Działu Części Zamiennych w.las@grupadbk.com 48 539 777 829

Karol Bober, Kierownik Działu Części k.bober@grupadbk.com 48 539 737 969

Grzegorz Pelczyński, Specjalista ds. sprzedaży części g.pelczynski@grupadbk.com 48 539 735 212

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

ubezpieczenia

Marek Kiełkowski, Specjalista ds. ubezpieczeń +48 538 191 748

Karolina Kunowska, Specjalista ds. ubezpieczeń +48 694 714 282

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Dyrektor Handlowy - region zachodni w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis