OKRĘGOWA STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
WARSZAWA

Nazwa: OSKP Warszawa
Adres: ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7-20, sob. 8-14
Numer telefonu: +48 (22) 129 12 65

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Święcicach k. Warszawy oferuje: 

Okresowe badania techniczne:

  • motorowerów, motocykli, samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych
  • ciągników rolniczych
  • autobusów
  • przyczep ciężarowych rolniczych
  • przyczep (naczep) ciężarowych i specjalnych
  • pojazdów przystosowanych do zasilania gazem

 

Ponowne sprawdzenie mechanizmów i zespołów w pojeździe, w którym stwierdzono usterki w trakcie badań technicznych w zakresie:

  • skuteczności i równomierności działania hamulców
  • skuteczności działania hamulców tramwaju
  • skuteczności działania hamulca elektrodynamicznego trolejbusu
  • ustawienia i natężenia świateł drogowych i świateł mijania
  • połączeń układu kierowniczego oraz jałowego ruchu kota kierownicy, luzów w zawieszeniu
  • toksyczności spalin
  • poziomu hałasu
  • geometrii kół jednej osi
  • działania amortyzatorów jednej osi

 

Pozostałe dodatkowe badania techniczne pojazdu:

  • który ma być używany jako taksówka osobowa lub bagażowa
  • który ma być używany jako uprzywilejowany
  • który ma być używany do przewozu materiałów niebezpiecznych
  • do nauki jazdy lub przeprowadzania egzaminu państwowego
  • w którym dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmian danych w dowodzie rejestracyjnym

 

Wykonanie:

  • numeru nadwozia
  • wykonanie numeru silnika
  • wykonanie tabliczki i jej umieszczenie

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Warszawa More
Address
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Office
+48 22 129 12 12
Opening hours
Pn-pt 7-22
Contacts View all

pojazdy dostawcze  IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

new vehicles sale
iveco

Piotr Potera, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów p.potera@grupadbk.com +48 604 252 365

Krzysztof Rudzik, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich k.rudzik@grupadbk.com 48 600 467 031

Maciej Poradzisz, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.poradzisz@grupadbk.com +48 606 666 605

Jacek Czaplicki, Regionalny Kierownik Sprzedaży j.czaplicki@grupadbk.com 48 882 133 716

Jarosław Ścisło, Regionalny Kierownik Sprzedaży 48 602 379 464

Przemysław Mosiewicz, Kierownik Sprzedaży Pojazdów Nowych 48 660 717 149

trailers sale
kogel

Krzysztof Samsel, Przedstawiciel Handlowy +48 600467025

Tomasz Łuczko, Przedstawiciel handlowy t.luczko@grupadbk.com 48 698 622 076

Tomasz Pawlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

Reginald Maciejewicz, Kässbohrer +48 539 524 827

used vehicles sale

Maciej Matyszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży Pojazdów Używanych a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

insurances

Karolina Kunowska, Specjalista ds. ubezpieczeń +48 694 714 282

vehicle rental

Piotr Rychel, Regionalny Kierownik Sprzedaży p.rychel@grupadbk.com +48 882 435 055

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

Rafał Korczak, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie r.korczak@grupadbk.com 48 662 241 631

Rafał Gutowski, Dyrektor Handlowy – Region Północny r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

telematics

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

This website uses cookies, for statistical reasons among others.
Search service