OKRĘGOWA STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
RUDA ŚLĄSKA

Nazwa: OSKP Ruda Śląska
Adres: ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7-20, sob. 8-14
Numer telefonu: +48 (32) 342 77 00

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Gdańsku oferuje: 

Okresowe badania techniczne:

  • motorowerów, motocykli, samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych
  • ciągników rolniczych
  • autobusów
  • przyczep ciężarowych rolniczych
  • przyczep (naczep) ciężarowych i specjalnych
  • pojazdów przystosowanych do zasilania gazem

 

Ponowne sprawdzenie mechanizmów i zespołów w pojeździe, w którym stwierdzono usterki w trakcie badań technicznych w zakresie:

  • skuteczności i równomierności działania hamulców
  • skuteczności działania hamulców tramwaju
  • skuteczności działania hamulca elektrodynamicznego trolejbusu
  • ustawienia i natężenia świateł drogowych i świateł mijania
  • połączeń układu kierowniczego oraz jałowego ruchu kota kierownicy, luzów w zawieszeniu
  • toksyczności spalin
  • poziomu hałasu
  • geometrii kół jednej osi
  • działania amortyzatorów jednej osi

 

Pozostałe dodatkowe badania techniczne pojazdu:

  • który ma być używany jako taksówka osobowa lub bagażowa
  • który ma być używany jako uprzywilejowany
  • który ma być używany do przewozu materiałów niebezpiecznych
  • do nauki jazdy lub przeprowadzania egzaminu państwowego
  • w którym dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmian danych w dowodzie rejestracyjnym

 

Wykonanie:

  • numeru nadwozia
  • wykonanie numeru silnika
  • wykonanie tabliczki i jej umieszczenie

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Ruda Śląska More
Address
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Office
+48 32 342 77 00
Opening hours
Pn-pt 7-22 so 7-15
Contacts View all

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

service

Tomasz Stanicki, Kierownik BOK t.stanicki@grupadbk.com +48 603 093 924

Maciej Białoń, Kierownik Serwisu m.bialon@grupadbk.com +48 662 106 070

new vehicles sale
iveco

Oliwia Piecha, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich o.piecha@grupadbk.com +48 53 952 25 73

Mateusz Bocheński, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.bochenski@grupadbk.com +48 504 205 055

Daria Porębska, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.porebska@grupadbk.com 48 668 468 350

Agnieszka Króliczek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Kazimierz Lenda, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Nowych k.lenda@grupadbk.com 48 784 398 497

Daniel Korbel, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.korbiel@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

Jarosław Gromala, Kierownik Działu Telemarketingu j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

trailers sale

Reginald Maciejewicz, Kässbohrer +48 539 524 827

kogel

Grzegorz Bieniek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

used vehicles sale
iveco

Piotr Dwórznik, Specjalisty ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych Lekkich p.dworznik@grupadbk.com +48 784 398 497

daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

Jakub Śmiglewicz, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.smiglewicz@grupadbk.com +48 608 588 602

spare parts

Grzegorz Gwóźdź, Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych g.gwozdz@grupadbk.com +48 734 130 135

Tomasz Polak, Specjalista ds. sprzedaży części t.polak@grupadbk.com 48 664 956 056

Ewa Łuczkiewicz, Kierownik Działu Sprzedaży Części Zamiennych e.luczkiewicz@grupadbk.com 48 784 000 955

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

Remigiusz Matula, Specjalista ds. sprzedaży części r.matula@grupadbk.com 48 666 055 682

insurances

Marek Kiełkowski, Specjalista ds. ubezpieczeń +48 538 191 748

Kamil Brożek, Specjalista ds. ubezpieczeń +48 602 305 841

vehicle rental

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

telematics

Adam Anyż, Koordynator sprzedaż a.anyz@grupadbk.com 48 539 775 566

This website uses cookies, for statistical reasons among others.
Search service