Okręgowa Stacja

Kontroli Pojazdów

Ruda Śląska

Nazwa: OSKP Ruda Śląska
Adres: ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7-20, sob. 7-13
Numer telefonu: +48 (32) 342 77 00

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Gdańsku oferuje: 

Okresowe badania techniczne:

  • motorowerów, motocykli, samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych
  • ciągników rolniczych
  • autobusów
  • przyczep ciężarowych rolniczych
  • przyczep (naczep) ciężarowych i specjalnych
  • pojazdów przystosowanych do zasilania gazem

 

Ponowne sprawdzenie mechanizmów i zespołów w pojeździe, w którym stwierdzono usterki w trakcie badań technicznych w zakresie:

  • skuteczności i równomierności działania hamulców
  • skuteczności działania hamulców tramwaju
  • skuteczności działania hamulca elektrodynamicznego trolejbusu
  • ustawienia i natężenia świateł drogowych i świateł mijania
  • połączeń układu kierowniczego oraz jałowego ruchu kota kierownicy, luzów w zawieszeniu
  • toksyczności spalin
  • poziomu hałasu
  • geometrii kół jednej osi
  • działania amortyzatorów jednej osi

 

Pozostałe dodatkowe badania techniczne pojazdu:

  • który ma być używany jako taksówka osobowa lub bagażowa
  • który ma być używany jako uprzywilejowany
  • który ma być używany do przewozu materiałów niebezpiecznych
  • do nauki jazdy lub przeprowadzania egzaminu państwowego
  • w którym dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmian danych w dowodzie rejestracyjnym

 

Wykonanie:

  • numeru nadwozia
  • wykonanie numeru silnika
  • wykonanie tabliczki i jej umieszczenie

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Ruda Śląska More
Address
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Office
+48 (32) 342 77 70
Opening hours
Pn-pt 7-20, sob. 7-13
Contacts View all

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

new vehicles sale
iveco

Oliwia Piecha, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich o.piecha@grupadbk.com +48 53 952 25 73

Mateusz Bocheński, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.bochenski@grupadbk.com +48 504 205 055

Daria Porębska, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.porebska@grupadbk.com 48 668 468 350

Tomasz Stermach, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich t.stermach@grupadbk.com 48 664 163 764

Agnieszka Króliczek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Daniel Korbel, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.korbiel@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

Filip Słoniec, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich f.sloniec@grupadbk.com 48 662 155 210

Jarosław Gromala, Kierownik Działu Telemarketingu j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

trailers sale

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Grzegorz Bieniek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

used vehicles sale
iveco

Piotr Dwórznik, Specjalisty ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych Lekkich p.dworznik@grupadbk.com +48 784 398 497

Kazimierz Lenda, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Używanych k.lenda@grupadbk.com 48 784 398 497

daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

Jakub Śmiglewicz, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.smiglewicz@grupadbk.com +48 608 588 602

spare parts

Grzegorz Gwóźdź, Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych g.gwozdz@grupadbk.com +48 734 130 135

Tomasz Polak, Specjalista ds. sprzedaży części t.polak@grupadbk.com 48 664 956 056

Ewa Łuczkiewicz, Kierownik Działu Sprzedaży Części Zamiennych e.luczkiewicz@grupadbk.com 48 784 000 955

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

Remigiusz Matula, Specjalista ds. sprzedaży części r.matula@grupadbk.com 48 666 055 682

insurances

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

vehicle rental

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

telematics

Adam Anyż, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.anyz@grupadbk.com 48 539 775 566

This website uses cookies, for statistical reasons among others.
Search service