Okręgowa Stacja

Kontroli Pojazdów

Poznań – Niepruszewo

Nazwa: OSKP Poznań-Niepruszewo
Adres: ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Godziny otwarcia: pon.-czw. 7-22, pt. 7-20, sob. 7-15
Numer telefonu: +48 61 635 04 10

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Niepruszewie oferuje: 

Okresowe badania techniczne:

  • motorowerów, motocykli, samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych
  • ciągników rolniczych
  • autobusów
  • przyczep ciężarowych rolniczych
  • przyczep (naczep) ciężarowych i specjalnych
  • pojazdów przystosowanych do zasilania gazem

 

Ponowne sprawdzenie mechanizmów i zespołów w pojeździe, w którym stwierdzono usterki w trakcie badań technicznych w zakresie:

  • skuteczności i równomierności działania hamulców
  • skuteczności działania hamulców tramwaju
  • skuteczności działania hamulca elektrodynamicznego trolejbusu
  • ustawienia i natężenia świateł drogowych i świateł mijania
  • połączeń układu kierowniczego oraz jałowego ruchu kota kierownicy, luzów w zawieszeniu
  • toksyczności spalin
  • poziomu hałasu
  • geometrii kół jednej osi
  • działania amortyzatorów jednej osi

 

Pozostałe dodatkowe badania techniczne pojazdu:

  • który ma być używany jako taksówka osobowa lub bagażowa
  • który ma być używany jako uprzywilejowany
  • który ma być używany do przewozu materiałów niebezpiecznych
  • do nauki jazdy lub przeprowadzania egzaminu państwowego
  • w którym dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmian danych w dowodzie rejestracyjnym

 

Wykonanie:

  • numeru nadwozia
  • wykonanie numeru silnika
  • wykonanie tabliczki i jej umieszczenie

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo More
Address
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Office
+48 61 635 04 10
Opening hours
pon.-czw. 7-22, pt. 7-20, sob. 7-15
Contacts View all
new vehicles sale
iveco

Michał Podzerek, Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży Pojazdów m.podzerek@grupadbk.com 48 661 310 969

Sebastian Lisiecki, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów s.lisiecki@grupadbk.com 48 539 732 381

Paweł Girguś, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich p.girgus@grupadbk.com 48 539 735 208

Adam Radziejewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.radziejewski@grupadbk.com 48 539 732 375

trailers sale

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Wojciech Fiedczak, Przedstawiciel handlowy w.fiedczak@grupadbk.com 48 600 921 525

Tomasz Pawlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

used vehicles sale

Grzegorz Błachowicz, specjalista ds.sprzedaży g.blachowicz@grupadbk.com 48 602 750 745

spare parts

Grzegorz Pelczyński, Specjalista ds. sprzedaży części g.pelczynski@grupadbk.com 48 539 735 212

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

vehicle rental

Maciej Derlatka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów m.derlatka@grupadbk.com +48 787 094 665

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Dyrektor Handlowy - region zachodni w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

This website uses cookies, for statistical reasons among others.
Search service