Okręgowa Stacja

Kontroli Pojazdów

Olsztyn

Nazwa: OSKP Olsztyn
Adres: ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Godziny otwarcia: Pn.-czw. 7-22:30, pt. 7-22, sob. 7-15
Numer telefonu: +48 (89) 534 42 11

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Olsztynie oferuje: 

Okresowe badania techniczne:

  • motorowerów, motocykli, samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych
  • ciągników rolniczych
  • autobusów
  • przyczep ciężarowych rolniczych
  • przyczep (naczep) ciężarowych i specjalnych
  • pojazdów przystosowanych do zasilania gazem

 

Ponowne sprawdzenie mechanizmów i zespołów w pojeździe, w którym stwierdzono usterki w trakcie badań technicznych w zakresie:

  • skuteczności i równomierności działania hamulców
  • skuteczności działania hamulców tramwaju
  • skuteczności działania hamulca elektrodynamicznego trolejbusu
  • ustawienia i natężenia świateł drogowych i świateł mijania
  • połączeń układu kierowniczego oraz jałowego ruchu kota kierownicy, luzów w zawieszeniu
  • toksyczności spalin
  • poziomu hałasu
  • geometrii kół jednej osi
  • działania amortyzatorów jednej osi

 

Pozostałe dodatkowe badania techniczne pojazdu:

  • który ma być używany jako taksówka osobowa lub bagażowa
  • który ma być używany jako uprzywilejowany
  • który ma być używany do przewozu materiałów niebezpiecznych
  • do nauki jazdy lub przeprowadzania egzaminu państwowego
  • w którym dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmian danych w dowodzie rejestracyjnym

 

Wykonanie:

  • numeru nadwozia
  • wykonanie numeru silnika
  • wykonanie tabliczki i jej umieszczenie

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Olsztyn DAF More
Address
ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Office
+48 (89) 621 97 00
Opening hours
Pn-czw 7-22:30, pt 7-22, sob 7-15
Contacts View all

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn/

new vehicles sale
daf

Marcin Przybysz, Dyrektor Handlowy m.przybysz@grupadbk.com 48 784 009 681

Tomasz Gruss, Przedstawiciel Handlowy t.gruss@grupadbk.com 48 600 050 026

Krzysztof Dol, Przedstawiciel Handlowy k.dol@grupadbk.com 48 784 000 932

trailers sale
kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

Wiesław Lisek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży w.lisek@grupadbk.com 48 600 888 256

used vehicles sale

Paweł Bałdyga, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów dostawczych 48 662 011 012

Andrzej Rocki, specjalista ds.sprzedaży a.rocki@grupadbk.com 48 600 300 412

Eugeniusz Zawadzki, specjalista ds.sprzedaży e.zawadzki@grupadbk.com 48 602 750 726

insurances

Joanna Bezlapowicz-Dobosz, Doradca Klienta Kluczowego j.dobosz@grupadbk.com 48 601 223 999

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

vehicle rental

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

Rafał Gutowski, Dyrektor Handlowy – Region Północny r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

Lech Żakiewicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży l.zakiewicz@grupadbk.com 48 600 050 024

financing
daf,iveco,kogel,man

Michał Jankowski, Dyrektor oddziału 48 662 241 561

This website uses cookies, for statistical reasons among others.
Search service