Logo

W krainie uśmiechu
Tajlandia

DBK World Tour Tajlandia

DBK World Tour to program stworzony przez Grupę DBK z myślą o przedstawicielach firm transportowych. Jego uczestnikom gwarantujemy udział w niezapomnianych podróżach do odległych zakątków świata. Wyprawy DBK World Tour są przygotowywane specjalnie pod kątem zapraszanych gości, by zapewnić niesamowite przeżycia oraz relaks na najwyższym poziomie.

TAJLANDIA
NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

3 – 12.12.2017

Tajlandia

BANGKOK – MIASTO, KTÓRE NIE ŚPI

Zwiedzanie jednego z najbardziej fascynujących miejsc na świecie rozpoczniemy wieczorową porą. Bangkok, bo o nim mowa, najlepiej poznawać pod osłoną nocy, bo właśnie wtedy ta metropolia budzi się do życia. Wieczór rozpoczniemy kolacją na łodzi, na której odbędziemy rejs po rzece Chao Phraya. To doskonały moment, aby podziwiać nocny Bangkok oraz olśniewające zabytki miasta, które o tej porze są wspaniale iluminowane. Kolacji będzie towarzyszyć muzyka na żywo, nie zabraknie również miejsca do tańca!

BUDDYJSKI ŚWIAT PEŁEN KONTRASTÓW

Podczas naszej podróży poznamy najsłynniejsze atrakcje Bangkoku – Pałac Królewski (historyczna siedziba władców Tajlandii), najwspanialszą tajską świą- tynię Wat Phra Keo (Świątynia Szmaragdowego Buddy), jak również Świątynię Leżącego Buddy, gdzie znajduje się najwyższy posąg Buddy w Bangkoku. Jego wysokość to aż 46 m!

Zwiedzanie świątyń to intensywne przeżycie, dlatego zaraz potem zrobimy przerwę na zimne, tajskie piwo. Zawitamy również w miejsce, którego nie sposób ominąć, będąc w stolicy Tajlandii – kanały w dzielnicy Thonburi. Tam zobaczymy malownicze, drewniane domy, które zostały zbudowane na palach. W okolicy znajdują się targowiska, na których można skosztować jedynych w swoim rodzaju tajskich owoców i innych pyszności.

KRAINA SŁONI

Tajlandia to wyjątkowy, barwny kraj, który nieustannie zachwyca! Po pełnym wrażeń pobycie w Bangkoku czas na poznanie miejsc oddalonych od miejskiego zgiełku. Jednym z nich będzie miejscowość Damnoen Saduak, w której znajduje się pływający targ. Do tego egzotycznego miejsca dostaniemy się łodzią. Warto się tam udać i zachwycić bogactwem smaków i kolorów – tropikalnych owoców, unikatowych pamiątek czy pysznej zupy gotowanej bezpośrednio na łodzi.

PHUKET – IMPREZOWA STRONA TAJLANDII

Phuket – obowiązkowy punkt podróży po Tajlandii! Tam oprócz relaksu na piaszczystych plażach nauczymy się tworzyć fire shoty oraz zabawimy się na największym piana party. Czeka na nas całodniowa wycieczka do Phang Nga, zatoki, którą będziemy przemierzać na łodziach motorowych wśród dziesiątek zachwycających wysepek porozrzucanych po całym akwenie. Dotrzemy do wysepek Koh Panak i Koh Hong, a także słynnej „Wyspy Jamesa Bonda”, gdzie wzniesiemy toast lokalnym bimbrem. Po tuk-tukach, łodziach motorowych – czas na kajaki!

Edycja 2016Wietnam, Laos, Kambodża

Zobacz