WIOSENNY PAKIET KORZYŚCI!

LEASING JUŻ OD 103%*

+ UBEZPIECZENIE NA ROK GRATIS!**

DAF FT XF 105 460 z rocznika 2013 w leasingu już od 103%* wraz z rocznym ubezpieczeniem GRATIS** to Twój wiosenny pakiet korzyści, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

  • TYP: CIĄGNIK SIODŁOWY
  • KABINA: SPACE CAB
  • ROCZNIK: 2013
  • PRZEBIEG: 620 070 – 701 990 KM
  • SKRZYNIA BIEGÓW: AUTOMATYCZNA
  • MOC SILNIKA KM: 460
  • KLASA EURO: 5
  • OPONY: 315/70 R 22,5”
  • ZBIORNIK PALIWA: ALBUMINOWY
  • POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA: 995+500
  • ZAWIESZENIE: RESOROWO-PNEUMATYCZNE
  • HAMULCE: TARCZOWE

 

* Oferta jest uzależniona od indywidualnej oceny.
** Ubezpieczenie OC, AC, NNW.

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Olsztyn DAF
Adres
ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Biuro
+48 (89) 534 42 11
Godziny otwarcia
Pn-czw 7-22:30, pt 7-22, sob 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marcin Przybysz, Dyrektor Handlowy m.przybysz@grupadbk.com 48 784 009 681

Tomasz Gruss, Przedstawiciel Handlowy t.gruss@grupadbk.com 48 600 050 026

Krzysztof Dol, Przedstawiciel Handlowy k.dol@grupadbk.com 48 784 000 932

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

Wiesław Lisek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży w.lisek@grupadbk.com 48 600 888 256

sprzedaż pojazdów używanych

Paweł Bałdyga, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów dostawczych 48 662 011 012

Andrzej Rocki, specjalista ds.sprzedaży a.rocki@grupadbk.com 48 600 300 412

Eugeniusz Zawadzki, specjalista ds.sprzedaży e.zawadzki@grupadbk.com 48 602 750 726

ubezpieczenia

Joanna Bezlapowicz-Dobosz, Doradca Klienta Kluczowego j.dobosz@grupadbk.com 48 601 223 999

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Andrzej Grablewski, Regionalny Kierownik Sprzedaży a.grablewski@grupadbk.com +48 538 245 324

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

Rafał Gutowski, Dyrektor Handlowy – Region Północny r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

Lech Żakiewicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży l.zakiewicz@grupadbk.com 48 600 050 024

finansowanie
daf,iveco,kogel,man

Michał Jankowski, Dyrektor oddziału 48 662 241 561

telematyka

Maciej Sobczak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki m.sobczak@grupadbk.com 48 692 046 516

Sprawdź pełną ofertę pojazdów używanych na naszej Giełdzie!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis