JEDYNA TAKA OFERTA!

Naczepy Kögel S24 rocznik 2016
NISKA RATA 999 PLN

TYP: NACZEPA MEGA
ZABUDOWA: FIRANA
ROK PRODUKCJI: 2016
OPONY: 385/65/22,5” GOODYEAR
OSIE: SAF
HAMULCE: TARCZOWE
ZAWIESZENIE: PNEUMATYCZNE
DACH: PODNOSZONY, PRZESUWANY

 

Oferta jest uzależniona od indywidualnej oceny. Wyposażenie może się różnić w zależności od pojazdu.

 

 

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Olsztyn DAF Więcej
Adres
ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Biuro
+48 (89) 534 42 11
Godziny otwarcia
Pn-czw 7-22:30, pt 7-22, sob 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marcin Przybysz, Dyrektor Handlowy m.przybysz@grupadbk.com 48 784 009 681

Tomasz Gruss, Przedstawiciel Handlowy t.gruss@grupadbk.com 48 600 050 026

Krzysztof Dol, Przedstawiciel Handlowy k.dol@grupadbk.com 48 784 000 932

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

Wiesław Lisek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży w.lisek@grupadbk.com 48 600 888 256

sprzedaż pojazdów używanych

Paweł Bałdyga, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów dostawczych 48 662 011 012

Andrzej Rocki, specjalista ds.sprzedaży a.rocki@grupadbk.com 48 600 300 412

Eugeniusz Zawadzki, specjalista ds.sprzedaży e.zawadzki@grupadbk.com 48 602 750 726

ubezpieczenia

Joanna Bezlapowicz-Dobosz, Doradca Klienta Kluczowego j.dobosz@grupadbk.com 48 601 223 999

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Andrzej Grablewski, Regionalny Kierownik Sprzedaży a.grablewski@grupadbk.com +48 538 245 324

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

Rafał Gutowski, Dyrektor Handlowy – Region Północny r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

Lech Żakiewicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży l.zakiewicz@grupadbk.com 48 600 050 024

finansowanie
daf,iveco,kogel,man

Michał Jankowski, Dyrektor oddziału 48 662 241 561

telematyka

Maciej Sobczak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki m.sobczak@grupadbk.com 48 692 046 516

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 320 98 07
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-21, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Wojciech Jaśkiewicz, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów w.jaskiewicz@grupadbk.com 48 668 426 332

Rafał Pichla, Przedstawiciel Handlowy r.pichla@grupadbk.com 48 883 362 318

Zbigniew Myśkiewicz, Kierownik Oddziału ds. sprzedaży pojazdów z.myskiewicz@grupadbk.com 48 600 050 007

Jacek Błaszkowski, Przedstawiciel Handlowy j.blaszkowski@grupadbk.com 48 600 050 006

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Mateusz Gruchała, specjalista ds.sprzedaży m.gruchala@grupadbk.com 48 882 129 392

sprzedaż części zamiennych

Maciej Węsierski, Przedstawiciel Handlowy m.wesierski@grupadbk.com 48 606 678 465

Kacper Dakszewicz, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży k.dakszewicz@grupadbk.com 48 666 055 685

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie i Dystrybucyjne s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

telematyka

Maciej Sobczak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki m.sobczak@grupadbk.com 48 692 046 516

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 (32) 342 77 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-13
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Mateusz Bocheński, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.bochenski@grupadbk.com 504205055

Dominika Dworaczyk, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.dworaczyk@grupadbk.com 48 606 802 008

Tomasz Stermach, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich t.stermach@grupadbk.com 48 664 163 764

Agnieszka Króliczek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Filip Słoniec, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich f.sloniec@grupadbk.com 48 662 155 210

Jarosław Gromala, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Grzegorz Bieniek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

Jakub Śmiglewicz, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.smiglewicz@grupadbk.com +48 608 588 602

Kazimierz Lenda, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych k.lenda@grupadbk.com 48 784 398 497

sprzedaż części zamiennych

Bartosz Kostrzewa, Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych b.kostrzewa@grupadbk.com +48 666 029 686

Tomasz Polak, Specjalista ds. sprzedaży części t.polak@grupadbk.com 48 664 956 056

Ewa Łuczkiewicz, Specjalista ds. sprzedaży części e.luczkiewicz@grupadbk.com 48 784 000 955

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

Remigiusz Matula, Specjalista ds. sprzedaży części r.matula@grupadbk.com 48 666 055 682

ubezpieczenia

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

telematyka

Adam Anyż, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.anyz@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 (77) 402 65 31
Godziny otwarcia
pn- pt 7-20, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Grzegorz Steciak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów g.steciak@grupadbk.com 48 735 952 096

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Robert Mamzer, Dyrektor Handlowy r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

sprzedaż pojazdów używanych

Rafał Tarnowski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych r.tarnowski@grupadbk.com 48 662 155 215

daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych

Łukasz Janczak, Specjalista ds. sprzedazy części l.janczak@grupadbk.com 48 883 374 518

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Tomasz Stajkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.stajkowski@grupadbk.com 48 606 544 431

telematyka

Adam Anyż, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.anyz@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Sebastian Lisiecki, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów s.lisiecki@grupadbk.com 48 539 732 381

Przemysław Siwek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów przemyslaw.siwek@onroad.com.pl 48 668 455 443

Marek Matuszewski, Dyrektor Działu Sprzedaży Pojazdów m.matuszewski@grupadbk.com 48 668 455 449

Paweł Wróblewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów p.wroblewski@grupadbk.com 48 668 455 444

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Tomasz Pawlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

Leszek Sumiński, Przedstawiciel Handlowy l.suminski@grupadbk.com 48 668 450 604

sprzedaż części zamiennych

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

Janusz Jankowski, Specjalista ds. Części Zamiennych janusz.jankowski@onroad.com.pl 48 797 408 676

Edward Szczęsny, Specjalista ds. Części Zamiennych edward.szczesny@onroad.com.pl 48 696 050 865

wynajem pojazdów

Maciej Derlatka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów m.derlatka@grupadbk.com +48 787 094 665

Łukasz Strojny, Regionalny Kierownik Sprzedaży l.strojny@grupadbk.com 48 664 715 063

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie i Dystrybucyjne s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Dyrektor Handlowy - region zachodni w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

telematyka

Paweł Panfil, Kierownik Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

Maciej Sobczak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki m.sobczak@grupadbk.com 48 692 046 516

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
Powstańców 97, 05-870 Błonie
Biuro
+48 (22) 439 92 09
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów używanych

Cezary Stefankowski, Doradca techniczny działu sprzedaży c.stefankowski@grupadbk.com 48 882 133 714

Maciej Matyszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży Pojazdów Używanych a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis