IVECO DAILY
rocznik 2016

z pełnym pakietem
ubezpieczeniowym!

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 (32) 342 77 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-13
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Mateusz Bocheński, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.bochenski@grupadbk.com 504205055

Dominika Dworaczyk, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.dworaczyk@grupadbk.com 48 606 802 008

Tomasz Stermach, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich t.stermach@grupadbk.com 48 664 163 764

Agnieszka Króliczek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Kazimierz Lenda, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Nowych Iveco k.lenda@grupadbk.com 48 784 398 497

Filip Słoniec, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich f.sloniec@grupadbk.com 48 662 155 210

Jarosław Gromala, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Grzegorz Bieniek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

Jakub Śmiglewicz, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.smiglewicz@grupadbk.com +48 608 588 602

sprzedaż części zamiennych

Bartosz Kostrzewa, Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych b.kostrzewa@grupadbk.com +48 666 029 686

Tomasz Polak, Specjalista ds. sprzedaży części t.polak@grupadbk.com 48 664 956 056

Ewa Łuczkiewicz, Specjalista ds. sprzedaży części e.luczkiewicz@grupadbk.com 48 784 000 955

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

Remigiusz Matula, Specjalista ds. sprzedaży części r.matula@grupadbk.com 48 666 055 682

ubezpieczenia

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

telematyka

Adam Anyż, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.anyz@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
Powstańców 97, 05-870 Błonie
Biuro
+48 (22) 439 92 09
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów używanych

Cezary Stefankowski, Doradca techniczny działu sprzedaży c.stefankowski@grupadbk.com 48 882 133 714

Maciej Matyszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży Pojazdów Używanych a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
pon.-czw. 7-22, pt. 7-20, sob. 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Michał Podzerek, Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży Pojazdów m.podzerek@grupadbk.com 48 661 310 969

Sebastian Lisiecki, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów s.lisiecki@grupadbk.com 48 539 732 381

Paweł Girguś, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich p.girgus@grupadbk.com 48 539 735 208

Adam Radziejewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.radziejewski@grupadbk.com 48 539 732 375

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Wojciech Fiedczak, Przedstawiciel handlowy w.fiedczak@grupadbk.com 48 600 921 525

Tomasz Pawlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

sprzedaż pojazdów używanych

Grzegorz Błachowicz, specjalista ds.sprzedaży g.blachowicz@grupadbk.com 48 602 750 745

sprzedaż części zamiennych

Grzegorz Pelczyński, Specjalista ds. sprzedaży części g.pelczynski@grupadbk.com 48 539 735 212

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

wynajem pojazdów

Maciej Derlatka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów m.derlatka@grupadbk.com +48 787 094 665

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Dyrektor Handlowy - region zachodni w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis