DAX XF 460 FT
LEASING
+ ubezpieczenie na rok GRATIS*

RATA 2499 PLN

DAF XF 460 FT w leasingu + ubezpieczenie na rok GRATIS*

TYP: CIĄGNIK SIODŁOWY LOW DECK
ROK PRODUKCJI: 2015
PRZEBIEG (KM): OD 427 439
SKRZYNIA BIEGÓW: AUTOMATYCZNA
SILNIK (KM): 460
KLASA EMISJI SPALIN: 6
KABINA: SUPER SPACE CAB
RODZAJ ZBIORNIKA: ALUMINIOWY
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA: 690+400
OPONY: 295/60 22,5”

WYPOSAŻENIE:
• osłona przeciwsłoneczna,
• hamulec silnikowy MX,
• ogrzewanie postojowe,
• klimatyzacja,
• owiewki narożnikowe,
• elektryczne szyby,
• elektryczne lusterka,
• spojler zakabinowy,
• spojler dachowy,
• tempomat,
• lodówka,
• radio DAF,
• reflektory skylight,
• blokada drzwi nightlock,
• halogeny dolne,
• dwie leżanki.

Wyposażenie może różnić się w zależności od pojazdu.

* W CENIE POJAZDU UBEZPIECZENIE OC, AC, NW NA ROK.

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Olsztyn DAF Więcej
Adres
ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Biuro
+48 (89) 621 97 00
Godziny otwarcia
Pn-czw 7-22:30, pt 7-22, sob 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marcin Przybysz, Dyrektor Handlowy m.przybysz@grupadbk.com 48 784 009 681

Tomasz Gruss, Przedstawiciel Handlowy t.gruss@grupadbk.com 48 600 050 026

Krzysztof Dol, Przedstawiciel Handlowy k.dol@grupadbk.com 48 784 000 932

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

Wiesław Lisek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży w.lisek@grupadbk.com 48 600 888 256

sprzedaż pojazdów używanych

Paweł Bałdyga, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów dostawczych 48 662 011 012

Andrzej Rocki, specjalista ds.sprzedaży a.rocki@grupadbk.com 48 600 300 412

Eugeniusz Zawadzki, specjalista ds.sprzedaży e.zawadzki@grupadbk.com 48 602 750 726

ubezpieczenia

Joanna Bezlapowicz-Dobosz, Doradca Klienta Kluczowego j.dobosz@grupadbk.com 48 601 223 999

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

Rafał Gutowski, Dyrektor Handlowy – Region Północny r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

Lech Żakiewicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży l.zakiewicz@grupadbk.com 48 600 050 024

finansowanie
daf,iveco,kogel,man

Michał Jankowski, Dyrektor oddziału 48 662 241 561

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 320 98 07
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-21, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Narkowicz Maciej, Przedstawiciel handlowy m.narkowicz@grupadbk.com 48 668 426 332

Rafał Pichla, Przedstawiciel Handlowy r.pichla@grupadbk.com 48 883 362 318

Zbigniew Myśkiewicz, Kierownik Oddziału ds. sprzedaży pojazdów z.myskiewicz@grupadbk.com 48 600 050 007

Jacek Błaszkowski, Przedstawiciel Handlowy j.blaszkowski@grupadbk.com 48 600 050 006

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Mateusz Gruchała, specjalista ds.sprzedaży m.gruchala@grupadbk.com 48 882 129 392

sprzedaż części zamiennych

Maciej Węsierski, Przedstawiciel Handlowy m.wesierski@grupadbk.com 48 606 678 465

Kacper Dakszewicz, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży k.dakszewicz@grupadbk.com 48 666 055 685

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 (32) 342 77 70
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-20, sob. 7-13
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Oliwia Piecha, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich o.piecha@grupadbk.com +48 53 952 25 73

Mateusz Bocheński, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.bochenski@grupadbk.com +48 504 205 055

Daria Porębska, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.porebska@grupadbk.com 48 668 468 350

Tomasz Stermach, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich t.stermach@grupadbk.com 48 664 163 764

Agnieszka Króliczek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Kazimierz Lenda, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Nowych k.lenda@grupadbk.com 48 784 398 497

Daniel Korbel, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.korbiel@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

Filip Słoniec, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich f.sloniec@grupadbk.com 48 662 155 210

Jarosław Gromala, Kierownik Działu Telemarketingu j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Grzegorz Bieniek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

sprzedaż pojazdów używanych
iveco

Piotr Dwórznik, Specjalisty ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych Lekkich p.dworznik@grupadbk.com +48 784 398 497

daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

Jakub Śmiglewicz, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.smiglewicz@grupadbk.com +48 608 588 602

sprzedaż części zamiennych

Grzegorz Gwóźdź, Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych g.gwozdz@grupadbk.com +48 734 130 135

Tomasz Polak, Specjalista ds. sprzedaży części t.polak@grupadbk.com 48 664 956 056

Ewa Łuczkiewicz, Kierownik Działu Sprzedaży Części Zamiennych e.luczkiewicz@grupadbk.com 48 784 000 955

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

Remigiusz Matula, Specjalista ds. sprzedaży części r.matula@grupadbk.com 48 666 055 682

ubezpieczenia

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

telematyka

Adam Anyż, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.anyz@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 (77) 402 65 31
Godziny otwarcia
pn- pt 7-20, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Grzegorz Steciak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów g.steciak@grupadbk.com 48 735 952 096

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Robert Mamzer, Dyrektor Handlowy r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

sprzedaż pojazdów używanych

Rafał Tarnowski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych r.tarnowski@grupadbk.com 48 662 155 215

daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych

Łukasz Janczak, Specjalista ds. sprzedazy części l.janczak@grupadbk.com 48 883 374 518

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Tomasz Stajkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.stajkowski@grupadbk.com 48 606 544 431

telematyka

Adam Anyż, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.anyz@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
Powstańców 97, 05-870 Błonie
Biuro
+48 66 224 15 87
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów używanych

Cezary Stefankowski, Doradca techniczny działu sprzedaży c.stefankowski@grupadbk.com 48 882 133 714

Maciej Matyszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży Pojazdów Używanych a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
pon.-czw. 7-20 pt. 7-20, sob. 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Michał Podzerek, Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży Pojazdów m.podzerek@grupadbk.com 48 661 310 969

Sebastian Lisiecki, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów s.lisiecki@grupadbk.com 48 539 732 381

Paweł Girguś, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich p.girgus@grupadbk.com 48 539 735 208

Adam Radziejewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.radziejewski@grupadbk.com 48 539 732 375

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Wojciech Fiedczak, Przedstawiciel handlowy w.fiedczak@grupadbk.com 48 600 921 525

Tomasz Pawlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

sprzedaż pojazdów używanych

Grzegorz Błachowicz, specjalista ds.sprzedaży g.blachowicz@grupadbk.com 48 602 750 745

sprzedaż części zamiennych

Grzegorz Pelczyński, Specjalista ds. sprzedaży części g.pelczynski@grupadbk.com 48 539 735 212

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

wynajem pojazdów

Michał Pietrucki, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów m.pietrucki@grupadbk.com +48 539 476 881

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Dyrektor Handlowy - region zachodni w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis